Гол Бражка з центра поля, Козак проти болбоя, довгоочікуваний гол Оболоні: найцікавіші події восьмого туру УПЛ

Переглядів 115
Руслан Мороз Руслан Мороз
Динамо – Лівий Берег. Фото: УПЛ
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Бражко забив з центра поля у матчі з Лівим Берегом, Шахтар втратив очки у грі з Вересом, Оболонь нарешті забила. Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про восьмий тур української Прем’єр-ліги.

У восьмому турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Сейви туру

Артем Бондаренко міг відкривати рахунок у матчі з Вересом, але воротар Андрій Кожухар встиг повернутися в ворота та стрибнути за м'ячем.

А у другому таймі Кожухар потягнув добивання від Егіналду після того, як Невертон влучив у перекладину.

Верес - Шахтар / УПЛ / 8 тур / Огляд матчу #верес #шахтар #упл #огляд

Нокдаун туру

Захисник Вереса Роман Гончаренко влучив м'ячем точно у лице свого колеги із Шахтаря Миколи Матвієнка. Це було боляче:

Падіння туру

Луан Кампос з Вереса міг забивати на останніх хвилинах гри з Шахтарем, але впав у найвідповідальніший момент:

Втрата туру

Шахтар поділив очки з Вересом в матчі восьмого туру УПЛ. Підопічні Марино Пушича провели сьомий матч в чемпіонаті України сезону 2024/25, а виграли в чотирьох.

Це перша нічия донецького клубу в сезоні УПЛ. Також були дві поразки - 3:4 від Олександрії та 0:1 від Полісся.

Шахтар набрав 13 очок з можливих 21 в семи стартових турах сезону УПЛ 2024/25. Це найгірший старт сезону гірників з 2020/21 років.

Тоді команда також втратила вісім балів в семи стартових турах. Цього сезону у Шахтаря дві поразки та нічия, а в кампанії 2020/21 були чотири нічиї.

Серія туру

Олександрія обіграла Кривбас у виїзному матчі (1:0). Єдиний гол наприкінці першого тайму забив Олександр Філіппов.

Для команди Руслана Ротаня ця гра стала третьою поспіль без пропущених м’ячів. До цього в суперниках були Оболонь (0:0) та Лівий Берег (2:0).

Фейл туру

Воротар ЛНЗ Євген Кучеренко подарував м'яч супернику у власному карному майданчику в матчі з Чорноморцем.

Спроба туру

Капітан ЛНЗ Віталій Бойко ледь не забив прямим пострілом с кутового:

ЛНЗ - Чорноморець / УПЛ / 8 тур / Огляд матчу #лнз #чорноморець #упл #огляд

Голи туру

Денис Янаков із Чорноморця красиво поклав у ворота ЛНЗ, гравці якого вважали, що перед цим м'яч залишив межі поля.

Олександр Назаренко з Полісся забив гол-красень у грі з Карпатами.

І, звісно, неймовірний гол Володимира Бражка з центра поля у матчі з Лівим Берегом.

Нагорода туру

Карпати вручили воротарю Олександру Кемкіну нагороду найкращого гравця місяця.

Спірний момент туру

М'яч влучив у руку гравцю Полісся Емілю Мустафаєву у штрафному майданчику в матчі з Карпатами, але арбітри ВАР вирішили, що це не фол.

Святкування туру

Назаренко після голу у ворота Карпат влаштував танці з партнерами:

Курйоз туру

Оболонь забила після ляпу воротаря, але гол скасували. Наприкінці першого тайму матчу з Інгульцем голкіпер гостей Паламарчук припустився помилки і Суханов забив, однак після втручання ВАР гол скасували через гру рукою.

Довгоочікуваний гол туру

Півзахисник Оболоні Віталій Груша на 58-й хвилині відкрив рахунок в матчі проти Інгульця. Востаннє кияни забивали в УПЛ 4 серпня - 2:2 з Колосом. Тоді Олег Слободян відзначився на 67-й хвилині.

Після цього Оболонь не забивала в шести поспіль матчах УПЛ. Таким чином без урахування додаткового часу це перший за 621 хвилину гол київської команди в чемпіонаті України.

Болбой туру

Олександр Козак з Інгульця відштовхнув хлопця, який подавав м'ячі. Але потім пішов і вибачився.

Постріл туру

Дуже сильний постріл з далекої відстані у поперечину від гравця Колоса Олександра Демченка.

П'ятка туру

Андрій Ярмоленко забив п'яткою у грі проти Лівого Берега, проте гол скасували.

Лава запасних туру

Ось так запасні Динамо святкували дебютний гол Валентина Рубчинського.

Цифра туру

Зоря перемогла Ворсклу (2:0). Луганська команда здобула шосту поспіль перемогу над Ворсклою в офіційних матчах.

Востаннє полтавці уникали поразки у матчі з луганцями 17 квітня 2021 року – перемога 4:2.