Гол Таллеса Шахтарю, втрата очок у Динамо, Гімн України від Траоре: найцікавіші події 23-го туру УПЛ

Переглядів 1859
Руслан Мороз Руслан Мороз
9 голосів
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 23-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Динамо втратило очки з ЛНЗ, Лассіна Траоре заспівав Гімн України, Таллес поклав неймовірний гол у ворота Шахтаря. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Постріл туру

Гравець Вереса Микола Гайдучик класно спіймав м'яч на ногу у грі проти Оболоні та подвоїв рахунок.

Глядачі туру

Дискваліфікований форвард Вереса Марко Мрвальєвич спостерігав за перемогою команди над Оболонню.

Авагімян теж стежив за матчем свого Чорноморця проти Олександрії з трибун. Як і Марко, минулого туру Артур отримав червону картку.

Колишній нападник ковалівців, а також Динамо, Металіста та низки інших клубів Володимир Лисенко прийшов підтримати Колос у грі за Металістом 1925.

Промахи туру

Гайдучик міг робити дубль, але не влучив головою з кількох метрів!

А Дмитро Хомченовський міг вирвати перемогу для Кривбаса у грі з Ворсклою, але влучив у штангу.

Вилучення туру

Ось за такий фол у власному штрафному майданчику гравець Олександрії Мігель Капуш отримав пряму червону картку. Серйозно?

Помилки туру

Півзахисник Чорноморця Максим Брагару подарував м'яч Артему Шулянському, який забив наприкінці першого тайму.

І той же Брагару помилився знову у другому таймі, цього разу забив Олександр Бєляєв.

Цитата туру

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук після перемоги над «Олександрією» (3:2) сказав, що він незадоволений вболівальниками команди.

«Хочу сказати це тут, мені це трошки наболіло. Я сьогодні розчарований нашими вболівальниками на стадіоні, зізнаюсь.

Сьогодні був той момент, коли нам як ніколи була потрібна їх підтримка, а не їх, блін, критика. Я страшенно цим моментом розчарований», – сказав Григорчук.

Голи туру

Форвард Металіста 1925 Андрій Борячук зарядив здалеку у ворота Колоса.

Ще красивіше вдалося забити півзахиснику Руху Таллесу у ворота Шахтаря. Як поклав!

Серія туру

Металіст 1925 не перемагає вже в 11 матчах УПЛ поспіль. Остання перемога була ще 5 листопада – над Чорноморцем, далі – дві нічиї (включно з Колосом) та 9 поразок.

Банер туру

Шахтар і Рух перед грою зробили спільне фото з банером “Free Azovstal Defenders”.

Повага туру

Перший удар по м'ячу у грі Шахтаря та Руху зробив військовий.

Така ж сама акція була і перед грою Динамо та ЛНЗ.

І перед поєдинком Минаю з Поліссям.

Козак туру

Лассіна Траоре співав Гімн України перед матчем з Рухом.

Дубль туру

16 хвилин знадобилося Артему Бондаренку, щоб оформити дубль у ворота Руху. Другий гол вийшов гарним.

Радість туру

Президент Руху Григорій Козловський був настільки радий голу, що ледь не впав, святкуючи його:

Вболівальники туру

Так дивляться футбол в Ужгороді:

Святкування туру

Хтось із гравців Полісся чекає дитину.

Травма туру

Нападник Полісся Пилип Будківський травмувався у матчі проти Миная (3:2).

В боротьбі за м’яч Пилип та захисник суперників зіштовхнулись головами. Обстеження виявило, що у гравця перелом гайморової кістки на обличчі.

Бразилія туру

Красиво вдалося забити і гравцям Динамо. Шикарний пас Владислава Ваната і не менш шикарне завершення від Андрія Ярмоленка.

Реакція туру

Гравці Динамо були розчаровані втратою очок у грі з ЛНЗ.

Фейли туру

Воротар Динамо Руслан Нещерет невдало зіграв на виході у власному штрафному майданчику та подарував гол ЛНЗ.

Воротар Дніпра-1 Євген Волинець загубив ворота у грі з Зорею, а Ігор Кірюханцев цим скористався.