Камбек Металіста 1925, перемога Минаю, багато неймовірних голів: найцікавіші події 29-го туру УПЛ

Переглядів 2797
Руслан Мороз Руслан Мороз
6 голосів
Гравці Металіста 1925, фото: ФК Металіст 1925
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 29-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. У гравців Кривбасу двічі рвались футболки у матчі з Динамо, Верес забив два неймовірних голи, воротар рівнян втратив свідомість у матчі. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Підтримка туру

Перед поєдинком гравці Динамо та Кривбасу закликали звільнити захисників Азовсталі. Вони зробили спільне фото з плакатом: «Free Mariupol Defenders».

Соло туру

Микола Шапаренко сам розібрався з обороною Кривбасу та легко забив.

Футболки туру

У гравців криворізької команди двічі рвались футболки у матчі з Динамо.

На 20-й хвилині гри Микола Шапаренко потягнув Єгора Твердохліба.

Згодом ще і Юрію Вакулку довелося змінити футболку.

Помилка туру

Воротар Кривбасу Богдан Хома подарував м'яч суперникам у власному карному майданчику.

Захист туру

Захисник Динамо Денис Попов просто знищив Івана Дібанго з Кривбасу.

Зіткнення туру

Яков Башич та Едуардо Герреро із Зорі жорстко зіштовхнулися у матчі з ЛНЗ. Башич не зміг продовжити гру.

Емоції туру

Богдан Бутко був незадоволений рішеннями арбітра у грі з ЛНЗ.

Емоції Бутка були пов'язані з травмою Аліуна Ндура, який отримав по голові та не зміг продовжити матч.

Ібрагімовіч туру

Денис Гармаш забив у стилі Златана в матчі Металіста 1925 проти Полісся.

Фейли туру

Воротар Металіста 1925 Олег Мозіль дивним чином пропустив постріл Дениса Ндукве по центру.

Гравець Шахтаря Педрінью Азеведо подарував м'яч форварду Дніпра-1 Олександру Філіпову.

Голи туру

Луїфер Ернандес п'яткою забив третій гол у ворота Металіста 1925.

Гравець Миная Тимур Кораблін зарядив гармату у матчі проти Колоса.

Але найкращий гол на рахунку гравця Вереса Віталія Дахновського. Неймовірний постріл у ворота Олександрії.

Камбек туру

Металіст 1925 відігрався в кінці за дві хвилини – на 90-й та 90+3-й дублем нічию вирвав Арі Моура.

Дриблінг туру

Владислав Вакула з Минаю навозив суперників у матчі з Колосом.

Перемога туру

Минай зумів вирвати перемогу у грі з Колосом. Вирішальний гол забив Вакула!

Травма туру

Голкіпер Вереса Вадим Ющишин обличчям у власному штрафному збив гравця Олександрії і ненадовго втратив свідомість.

Після того, як його привели до тями, він відстояв пенальті, з якого пропустив, але все ж був замінений на 29-й хвилині.

Стандарт туру

Ще один шикарний гол цього туру – Євген Морозко влучив точно у дев'ятку у матчі Вереса з Олександрією.

Сейв туру

Воротар Чорноморця Данило Варакута потягнув пенальті від гравця Руху Дениса Підгурського.

Поцілунок туру

Так Григорій Козловський святкував перемогу Руху над Чорноморцем.

Тривога туру

Під час матчу Дніпро-1 - Шахтар (1:1) чотири рази було оголошено повітряну тривогу. Під час першого тайму матч двічі зупинявся.

Після відновлення гри вперше команди встигли зіграти лише шість хвилин. Друга тривога тривала з 16.29 до 17.33.

Матч завершився о 19.57. Загальна тривалість гри склала чотири години та 27 хвилин.