Хет-трик Авагімяна за 11 хвилин, повернення Ярмоленка, пісні фанатів Вереса: найцікавіші події 22-го туру УПЛ

Переглядів 945
Руслан Мороз Руслан Мороз
6 голосів
Артур Авагімян, фото: ФК Чорноморець
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 22-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Шахтар у веселому матчі розгромив Оболонь, Андрій Ярмоленко повернувся після травми, Артур Авагімян зробив хет-рик за 11 хвилин. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Контроль м'яча туру

Георгій Судаков провів непоганий матч проти Оболоні, в одному з ігрових епізодів він красиво розібрався одразу з трьома гравцями команди суперника.

Фінт туру

Ось таку красоту вдалося виконати Егіналду у матчі з Оболонню.

Спека туру

Юхиму Коноплі було спекотно на лаві у матчі Шахтаря та Оболоні. Він прикрився від сонця за допомогою тренувального екіпірування.

Вилучення туру

А квінтесенцією всього першого тайму стало вилучення Сергія Суханова з Оболоні за фол проти Мар'яна Шведа.

Спочатку арбітр матчу Олександр Кальонов показав Суханову жовту картку, але після перегляду відеоповтору змінив своє рішення.

Сейви туру

Подвійний сейв від Артема Кичака у грі Оболоні з Шахтарем.

Курйоз туру

Мар'ян Швед забив завдяки рикошету у штрафному майданчику Оболоні. Тут Кичаку не вдалося зреагувати. Ще й Павло Лук'янчук сам подарував м'яч Шведу.

Промахи туру

Кевін примудрився у порожні ворота не влучити, хоч і занадто важка була передача.

А у матчі Полісся та Чорноморця забивати повинен був Луіфер Ернандес, але Максим Брагару врятував Чорноморець, зігравши як голкіпер.

Едуардо Герреро не влучив по м'ячу у матчі Зорі проти Металіста 1925. А нагода була гарна.

Голи туру

Артур Авагімян з Чорноморця красиво поклав зі стандарту! І цей гол став його третім у грі з Поліссям, хет-трик за 11 хвилин!

Ще один гол-красень забив Владислав Ванат у матчі проти Ворскли. Розібрався з захисниками та воротарем.

Емоції туру

Той же Авагімян вирішив помститися Таллесу Кості після його грубого фолу.

Глядачі туру

Артем Федецький та Віталій Сачко завітали на гру Вереса та Кривбасу.

А Артем Мілевський прийшов подивитися гру Ворскли та Динамо.

Нокаут туру

Марко Мрвалєвич з Вереса зарядив ліктем по обличчю захисника Кривбаса Тимура Стецькова. І спочатку отримав жовту, але арбітр передивився епізод та змінив рішення на червону картку.

Автогол туру

Олександр Кучеренко з Вереса забив у власні ворота після прострілу від Івана Дібанго.

Фанати туру

На домашньому матчі Вереса, як завжди, неймовірна атмосфера. Цього разу вболівальники атмосферно заспівали “Червону руту”.

Фейл туру

Воротар Вереса Євген Паст намагався зіграти на виході та вибити м'яч, але підковзнувся, що дозволило Максиму Луньову без труднощів пробити повз воротаря.

Пенальті туру

Кирило Ковалець примудрився не влучити по воротах з пенальті у матчі Олександрії проти Миная.

Камбек туру

Минай зумів відігратися у матчі з Олександрією після 0:2 у першому таймі! Другий гол забив нападник Єгор Гунічев.

Газон туру

Пастка для гравців Зорі та Металіста 1925 на стадіоні Лівий берег у Києві.

Повернення туру

Андрій Ярмоленко вийшов на заміну в матчі з Ворсклою (5:1) та відзначився голом. Для Ярмоленка це 104-й гол в УПЛ.

Для Ярмоленка це перша поява на полі з жовтня минулого року, коли він травмував коліно.

В списку найкращих бомбардирів в історії УПЛ Андрій обійшов ексфорварда донецького Металурга, Динамо та Шахтаря Жуніора Мораєса. Натуралізований бразилець має 103 голи.

Розіграш туру

Гравці Дніпра-1 вже на старті матчу з Колосом гарно розіграли атаку, а Олександр Піхальонок влучив точно у кут дальнім пострілом.

Перемога туру

Лише на останній хвилині матчу єдиний гол було забито у грі Руху та ЛНЗ. Остап Притула забив з пенальті та приніс перемогу львів'янам.