Луческу на матчі Динамо, купа привозів, переможний гол Сікана: найцікавіші події 25-го туру УПЛ

Переглядів 2224
Руслан Мороз Руслан Мороз
Гравці Шахтаря, Ігор Суркіс та Мірча Луческу. Колаж: «‎УФ»
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 25-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Купа привозів, неймовірний гол Черненка, Луческу на матчі Динамо, переможний гол Сікана у ворота Зорі. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Захист туру

У матчі Чорноморця та Кривбасу рахунок відкрив Максим Брагару. І ось як легко оборона команди Вернидуба дозволила це зробити:

Спроба туру

Але Кривбас зумів здобути вольову перемогу у другому таймі. Чорноморець намагався врятувати Володимир Салюк, пробивши через себе.

Голи туру

Форвард Колоса Денис Безбородько після класного пасу від Олега Ільїна виграв боротьбу у захисників Ворскли та ефектно пробив, влучивши у кут.

А Микола Шапаренко красиво поклав у матчі проти Полісся.

І звісно неймовірний постріл здалеку від гравця Оболоні Руслана Черненка.

Фейл туру

У другому таймі у Полтаві почалася злива. За рахунку 0:1 на 87-й хвилині помилився 20-річний захисник Даніїл Хрипчук – послизнувся та впав на газон.

Цим скористалися Салабай та Велетень – перший підхопив м‘яч, а другий підтримав атаку та забив з передачі партнера. І Колос перемагає 2:0.

Серія туру

Для ковалівської команди це друга перемога після зимової паузи, а також після п'яти поразок та однієї нічиєї.

У сезоні Колос переміг вшосте, а також вперше з 8 березня забив більше ніж один м’яч.

Фанати туру

Юні вболівальники Вереса прийшли підтримати команду у грі з Дніпром-1.

В Олександрії на матчі з ЛНЗ також була гарна група підтримки.

Привоз туру

Захисник Дніпра-1 Олександр Сваток просто віддав пас на Яго Сікейру, який вивів на ударну позицію Віталія Дахновського.

Плутанина туру

А потім на виході при кутовому помилився голкіпер Вереса Богдан Когут, впустивши м‘яч. Потім сталася плутанина у штрафному майданчика, яку завершив гравець Дніпра-1 Володимир Адамюк.

Емоції туру

Головний тренер Дніпра-1 Юрій Максимов посперечався з тренерським штабом Вереса та отримав жовту картку.

Травма туру

Гравець ЛНЗ Денис Норенков невдало приземлився та пошкодив руку. Вже на 12-й хвилині матча довелося робити заміну.

Помилки туру

Португальський центрбек Олександрії Мігел Кампуш на рівному місці віддав м‘яч суперникам у компенсований до першого тайму час.

А потім вінгер Жуан Беззера на 82-й хвилині вивів віч-на-віч нападника ЛНЗ Ейнела Соареша.

Таран туру

Кирило Ковалець протаранив оборону ЛНЗ та ще й пробив у перекладину.

Акція туру

З таким банером вийшли на поле гравці Динамо та Полісся.

А діти загиблих героїв України розпочали гру, зробивши перший удар по м'ячу.

Глядачі туру

Олег Лужний, Сергій Ребров та Мірча Луческу відвідали гру Динамо та Полісся.

Микола Павлов подивився матч Металіста 1925 та Оболоні.

Юхим Конопля дивився матч Шахтаря та Зорі з трибун.

П'ятка туру

Андрій Ярмоленко намагався п'яткою забити у ворота Полісся. Майже вийшло.

ДИНАМО – ПОЛІССЯ. Детальний огляд матчу. 25 тур УПЛ

Невдача туру

Гравець Руха Ілля Квасниця зрівняв рахунок у матчі з Минаєм, але врізався головою у штангу.

Спірний момент туру

Гравцю Шахтаря Марлону врізали по обличчю у штрафному майданчику Зорі, пенальті арбітр не призначив. Справедливо?

Переможний гол туру

Данило Сікан на останніх хвилинах гри з Зорею вирвав перемогу для Шахтаря після пасу від Кевіна.