Олександрія знову перемогла, Рух влаштував рекордний розгром, камбек Лівого Берега: найцікавіші події п'ятого туру УПЛ

Переглядів 2086
Руслан Мороз Руслан Мороз
4 голоси
Кривбас – Шахтар. Фото: Шахтар
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Шовковський у манишці, переможна серія Олександрії, розгром від Руху. Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про п'ятий тур української Прем’єр-ліги.

У п'ятому турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Вилучення туру

Гравець Оболоні Валерій Дубко за кілька хвилин отримав дві жовті картки у матчі проти Зорі (0:2).

Вболівальники туру

Вірні фанати Зорі на грі проти Оболоні:

Можлива відставка туру

Як стало відомо сайту «Український футбол», головний тренер Оболоні Валерій Іващенко може втратити посаду після програшу Зорі.

Тренерський склад та менеджмент не можуть домовитися  в ключових питаннях функціонування клубу. Частина гравців, яка користується підтримкою керівництва клубу, підштовхує керівництво змінити тренера. Проте більшість роздягальні висловили довіру Іващенку та його помічникам.

Комбінація туру

Рух дуже потужно розіграв м'яч перед першим голом у ворота Інгульця. Ще і Ярослав Карабін красиво добив м'яч у ворота.

Погром туру

Рух знищив вдома Інгулець, забивши п'ять голів.

Рекордсмени туру

Рух переміг Інгулець 5:0. Це найбільша перемога в елітному дивізіону в історії клубу.

Попередній рекорд було встановлено у другому турі поточного чемпіонату. Тоді Рух переміг Оболонь (4:0).

Постріл туру

Олег Очеретько з Карпат ледь не зламав поперечину у грі проти Ворскли.

Голи туру

Справжню красу поклав у ворота Олександрії гравець Колосу Артем Гусол. Якщо вже дебютний гол в УПЛ, то такий!

Потужна гармата від захисника Чорноморця Богдана Бутка у ворота Полісся:

Чорноморець - Полісся / УПЛ / 5 тур / Огляд матчу #Чорноморець #Полісся #уплтб

Серія туру

Олександрія обіграла Колос з рахунком 2:1. Команда Руслана Ротаня провела четвертий матч в сезоні, домашня гра першого  туру з Динамо була перенесена.

Олександрійці перемогли у всіх зустрічах з загальним рахунком 10:5.

Раніше були перемоги над Шахтарем (4:3), Зорею (2:1) та ЛНЗ (2:0). У шостому турі УПЛ Олександрія зіграє в гостях з Оболонню 13 вересня.

Святкування туру

Олександр Назаренко забив з пенальті у грі Полісся проти Чорноморця. Ось так команда святкувала гол:

А такими рухами святкував гол гравець Лівого Берега Тарас Галас.

Фейл туру

Гравець Чорноморця Артем Габелок повинен був забити у ворота Полісся з кількох метрів, але головою пробив точно у воротаря.

Сейви туру

Воротар Чорноморця Артур Рудько потягнув удар з пенальті від Таллеса Кости. Проте Олексій Гуцуляк зіграв на добиванні.

Ще один сейв від захисника Полісся. Жоау Віалле врятував команду від другого голу Чорноморця.

Сльози туру

Лукас Тейлор отримав травму у грі з Чорноморцем та зі сльозами на очах залишив поле.

Офсайд туру

На старті матчу Верес - Лівий Берег скасували гол Владислава Шарая через офсайд. Ось такі малюнки нам показували на матчі:

Рука туру

Згодом Вересу скасували ще один гол. За гру рукою Миколи Гайдучика.

Пенальті туру

А ще згодом Гайдучик не реалізував пенальті! Влучив у поперечину. Таким чином, Верес міг закінчити перший тайм проти Лівого Берега з рахунком 4:0 замість 1:0.

А найсмішніше те, що у другому таймі Лівий Берег змінив хід гри, забив тричі та переміг. Топовий матч провів дебютант Клим Приходько, який записав на свій актив гол і асист після виходу на заміну.

Глядачі туру

Євген Хачеріді та Артем Кравець відвідали матч Динамо проти ЛНЗ (1:0). Перший із них раніше був помічений і на матчі Першої ліги ЮКСА (Тарасівка) – Металіст 1925 (Харків).

Одяг туру

Олександр Шовковський потрапив на камери після другого забитого м'яча киян у грі з ЛНЗ, який пізніше скасували. Тренер святкував гол у манишці для тренувань.

А ще на п'ятій хвилині коуч був у своєму класичному одязі.

Зрив туру

Матч Кривбас – Шахтар був перерваний у другому таймі на 50-й хвилині через повітряну тривогу за рахунку 1:0 на користь донеччан. Його так і не дограли.

Єдиний гол встиг забити Тарас Степаненко після пасу від Георгія Судакова. Як повідомляють наші інсайдери, центральний матч 5-го туру вдасться дограти вже після паузи збірних.