Повернення вболівальників, супер гол Кузика, військовий на грі Дніпра-1: найцікавіші події 18-го туру УПЛ

Переглядів 1159
Руслан Мороз Руслан Мороз
Прінс Аду святкує гол, фото: ФК Кривбас
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Повернення вболівальників, неймовірний гол Кузика, травма Макуани, гол Гармаша у ворота Динамо. Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 18-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Повернення туру

УПЛ поновилася матчем ЛНЗ та Кривбаса. На матч завітав новий президент УАФ Андрій Шевченко. Він дивився гру разом з Олегом Лужним.

Спроба туру

Гравець Кривбаса Прінс Квабена Аду спробував забити найкрасивіший гол туру. Бив через себе після передачі з флангу, але не зміг нормально влучити по м'ячу.

Святкування туру

Прінс Кривбасу був в ударі у матчі з черкасцями. Обікрав ЛНЗ після помилки Віталія Бойко і красиво поклав у кут. Та ще й відсвяткував танцем.

Гол туру

Але навіть Прінс не зможе конкурувати з голом Дениса Кузика у ворота ЛНЗ. Неймовірна гармата!

Підтримка туру

Вболівальники Вересу тепер вже офіційно повернулися на трибуни стадіону. Ось так фани зустрічали команду на матчі з Колосом.

Сейв туру

Голкіпер Колоса Кіріл Фесюн ногами відбив удар головою від півзахисника Вереса Яго Сікейри з дуже близької відстані до воріт.

Постріл туру

Трохи не дотягнув до Кузика гол гравця Колоса Андрія Цурікова. Він дуже сильно приклався у грі з Вересом.

Повага туру

Військовий зробив перший удар по м'ячу перед початком гри Дніпра-1 та Минаю, і так фактично в кожному матчі туру. Максимальна повага!

Пенальті туру

Голкіпер Дніпра-1 Євген Волинець потягнув удар з пенальті від гравця Минаю Тимура Корабліна.

Цікаво, що Дніпро-1 уперше не пропустив із пенальті у чемпіонатах України. Волинець перервав антирекордну стартову серію дніпрян із 18 програних пенальтійних дуелей.

Колишній рекорд УПЛ із 1995 року належав вінницькій Ниві, чиїм голкіперам вперше вдалося відбити пенальті з 15-ї спроби.

Повітряна тривога туру

Повітряна тривога в Дніпропетровській області декілька разів втрутилася в проведення матчу. Поєдинок було відкладено на 40 хвилин та перервано о 14:47 на 27-й хвилині поєдинку. Матч мав розпочатися о 13:00, однак за цей час було три повітряні тривоги.

Через першу початок матчу перенесли на 42 хвилини, через другу – зупинили на 14-й хвилині.

Після другої повітряної тривоги команди встигли зіграти ще 13 хвилин, і за цей відрізок Минай відкрив рахунок у матчі зусиллями Артура Ременяка. Це перший гол Минаю за останні вісім турів УПЛ.

Промах туру

Олексій Гуцуляк вже на 90+6 хвилині міг вирвати перемогу для Дніпра-1, але щось завадило йому влучити у ворота з дуже близької відстані.

Колишній туру

Півзахисник Металіста 1925 Денис Гармаш відкрив рахунок вже на п'ятій хвилині зустрічі з Динамо, забивши своїм колишнім одноклубникам.

Кияни відреагували на це у своєму телеграму.

«Все одно тебе любимо», – написали в клубі.

Розіграші туру

Гравці Динамо швидко і гарно розіграли м'яч перед голом Владислава Ваната у ворота Металіста 1925.

Не менш гарно вийшло і перед третім голом киян, коли забивав Назар Волошин. Але цей гол скасували через офсайд.

Футболки туру

Гравці Руху підтримали Марка Сапугу перед грою з Поліссям такими футболками:

Капітан Руху Сапуга переніс операцію на передній хрестоподібній зв’язці коліна. За прогнозами лікарів, він зможе повернутися на поле орієнтовно через 8-9 місяців.

Сапуга отримав травму 30 січня у товариському матчі.

Сам Марко був присутній на грі:

Травма туру

Втрата гравця через травму сталася і у складі Полісся. Півзахисник Бені Макуана впав, тримаючись за задню поверховість стегна.

Макуана пізніше повідомив, що пропустить решту сезону через травму та перенесе операцію.

Грубість туру

Гравець Ворскли Ілля Крупський грубо зіграв проти Дениса Антюха з Зорі та отримав пряму червону картку. Справедливе рішення?

Фанати туру

Юні вболівальники прийшли підтримати Олександрію у грі з Шахтарем.

Але Шахтар також не залишився без підтримки.

Тренер туру

Ярослав Ракицький намагався допомогти Шахтарю на останніх хвилинах гри з Олександрією з лави запасних. Не вдалося - 0:0.

Статистика туру

Чорноморець реалізував свій єдиний удар у матчі проти Оболоні. І примудрився пропустити лише один м’яч після 20-ти пострілів суперника.