Арсенал сконцентрується на чемпіонських перегонах в АПЛ: Зінченко вилетів від Спортингу в Лізі Європи

Переглядів 1410
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
У четвер, 16-го березня, у поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи лондонський Арсенал на своєму стадіоні приймав лісабонський Спортинг. Гості здобули путівки до наступного раунду турніру у серії пенальті.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі. Матч розпочався не дуже вдало для «канонірів». Вже на дев'ятій хвилині Томіясу отримав травму та був замінений на Уайта.

Перший момент у грі створили гравці Спортингу. На 13-й хвилині Трінкан змістився з флангу в центр і закручував у дальній кут, але не вистачило точності. А за шість хвилин Арсенал відкрив рахунок. Мартінеллі пройшов флангом і вдарив з гострого кута. Адан відбив прямо на ногу Джаки і швейцарець цим скористався.

На 62-й хвилині неймовірний гол забив Спортинг. Педру помітив, що голкіпер Арсеналу Рамсдейл вийшов із воріт, і з центрального кола закинув за комір воротарю.

Основний час завершився внічию з рахунком 1:1, і тому за підсумками двох зустрічей командам належить зіграти ще два додаткові тайми.

На 98-й хвилині Троссард втратив чудовий гольовий момент. Він швидко пробив з меж штрафного майданчика, але влучив у ліву стійку. Голкіперу можна було не перейматися.

На початку другого екстра-тайму Арсенал міг вийти вперед, проте після непоганого удару Парті м'яч пройшов поряд зі штангою. У результаті доля поєдинку наважилася у серії пенальті. Спортинг виграв її із рахунком 5:3. Зазначимо, що Зінченко провів весь матч, але пенальті не пробивав.

Таким чином, Спортинг вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи. Свого суперника Лісабонська команда дізнається 17-го березня.