Бенфіка виграла перший матч чвертьфіналу Ліги Європи: оцінка Трубіна виявилася кращою, ніж у воротаря Марселя

Переглядів 428
Анатолій Трубін. Фото: Google
22-річний український голкіпер Анатолій Трубін взяв участь у переможному поєдинку Бенфіки проти Марселя в рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги Європи.

Вчора, 11 квітня, в рамках першого поєдинку чвертьфіналу Ліги Європи лісабонська Бенфіка на своєму полі обіграла французький Марсель.

У цьому поєдинку зіграв український воротар португальського гранда Анатолій Трубін, який пропустив лише один м’яч.

Лісабонці здобули вікторію з рахунком 2:1. На голи Рафи Сілви та Анхеля Ді Марії провансальці відповіли точним ударом у виконанні П’єра-Емеріка Обамеянга.

Від порталу статистики WhoScored Трубін отримав оцінку 6,0. В його візаві з французької команди Пау Лопеса – 5,9.

• Наступний матч Бенфіка зіграє проти Морейренсе 14 квітня.
  • Поєдинок-відповідь із Марселем відбудеться 18 квітня на «Велодромі».