Без жодних шансів: Шахтар зазнав першої поразки в Юнацькій лізі УЄФА від однолітків з Реала

Переглядів 383
Шахтар U-19. Фото: ФК Шахтар
Шахтар U-19 потрапив під каток молоді мадридського Реала в матчі третього туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА. Українська команда поступилася з рахунком 1:6.

Юнаки Реала під керівництвом дворазового переможця Ліги чемпіонів в складі «вершкових» Альваро Арбелоа декласували Шахтар, переважаючи протягом всього матчу. Підопічні Оскара Ратулутри протрималися 30 хвилин, після чого посипалася злива голів.

Початок розгрому поклали Ікер Браво та Гонсало Гарсія. Реал U-19 міг провести третій гол протягом десяти хвилин, але Моран не реалізував пенальті. Шахтар кинувся відіграватися та в одній з атак спровокував автогол Хакобо Навероса, проте до свистка на перерву Поль Фортуні провів третій гол Реала у ворота молодіжки Шахтаря, який прибив психологічно команду з України.

На цьому Реал не зупинився та ще тричі розписався у воротах «помаранчево-чорних» – Гарсія на початку другого тайму оформив дубль, а згодом двічі розписався у воротах Шахтаря Сезар Перес. Фінальний свисток зафіксував переконливу перемогу Реала з рахунком 6:1.

До слова, у сьогоднішньому матчі взяв участь орендований у Шахтаря захисник Вінісіус Тобіас, який асистував Пересу в другому голі іспанця. Орендна угода 18-річного бразильця з Реалом чинна до кінця сезону та передбачає опцію викупу. Шахтар може заробити близько 15-20 мільйонів євро, які вкрай необхідні донецькій команді.

Зазначимо, що о 19:00 матч-відповідь першого попереднього раунду Юнацької ліги УЄФА проведе ФК Рух. Чемпіон України U-19 спробує втримати переможний результат у першому матчі проти Заглембе.