Дебютували з перемоги: ФК Рух у меншості обіграв Заглембе в Юнацькій лізі УЄФА

Переглядів 2268
ФК Рух U19 дебютував у Юнацькій лізі УЄФА проти польського Заглембе у першому попередньому раунді. Зустріч завершилась перемогою львівської команди.

Долю поєдинку вирішив єдиний м'яч у виконанні Руслана Непейпієва. На 24-й хвилині 19-річний футболіст забив історичний дебютний гол ФК Рух у Юнацькій лізі УЄФА.

Практично весь другий тайм львівська команда провела у меншості. На 50-й хвилині було вилучено Богдана Слюбика. Однак це не допомогло Заглембі забити хоча б один м'яч у ворота Герети.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ФК Рух Львів (@fc.ruh.lviv)

«Рухівці» надійно діяли в обороні та змогли здобути мінімальну перемогу у першому поєдинку з польським опонентом.

5 жовтня команди проведуть повторну зустріч у рамках першого попереднього раунду. У разі виходу до наступного раунду ФК Рух зіграє з переможцем пари Чіксереда - Галатасарай (1:1 після першої зустрічі). Матчі другого попереднього раунду відбудуться 26 жовтня/20 листопада.