Челсі з поразки розпочав шлях у плей-офф Ліги чемпіонів: Мудрика замінили в другому таймі

Переглядів 1703
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
Челсі мінімально поступився дортмундській Боруссії у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок завершився з рахунком 0:1 не на користь лондонців.

Челсі з Михайлом Мудриком протягом матчу мали безліч нагод для того, аби відзначитись, проте реалізація та брак у заключній стадії не дозволили гостям здобути позитивний результат.

На 17-й хвилині Челсі міг вийти вперед, якби не гра рукою капітана Тьягу Сілви під час стандарту. До перерви Жоау Фелікс міг оформлювати дубль, але португальця в останній момент підвела реалізація.

Долю першого матчу між Боруссією та Челсі вирішив гол Каріма Адеємі, який на 63-й хвилині вибіг на побачення з Кепою Аррісабалагою та розмочив рахунок матчу в Дортмунді.

Після пропущеного голу коуч Челсі Грем Поттер на 72-й хвилині забрав Мудрика та Бена Чілвелла з поля, щоб освіжити лівий фланг, проте вихід Марка Кукурельї та Мейсона Маунта не приніс бажаних дивідендів гостям з Англії.

Мудрик протягом матчу намагався себе проявити, але навіть вихід Чілвелла замість Кукурельї не допоміг Михайлу відзначитись результативно.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Боруссії Дортмунд з рахунком 1:0. Гра-відповідь між Челсі та Боруссією Д відбудеться 7 березня у Лондоні.