Черговий шедевр від Мудрика: Шахтар зіграв внічию з Селтіком у Лізі чемпіонів

Переглядів 13846
Михайло Мудрик. Фото: ФК Шахтар
У рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар зустрічався з шотландським Селтіком. Поєдинок пройшов у Варшаві та завершився внічию 1:1.

Зустріч розпочалася з небезпечного моменту біля воріт Шахтаря. На другій хвилині Фурухасі після помилки Степаненка на власній половині мав відкривати рахунок, але Трубін відбив м'яч на кутовий.

На 10-й хвилині після помилки Мудрика в центрі поля пішла діагональна передача на Хатате, який прострілив у штрафний майданчик, і м'яч рикошетом від Бондаренка влетів у ворота Шахтаря.

Через вісім хвилин арбітр мав призначати пенальті у ворота Селтіка. Шведа збив гравець шотландської команди, але гра продовжилася.

На 28-й хвилині Селтік мав ще один момент. Єнц пробивав у нижній кут воріт, але Трубін виконав неймовірний сейв. Атака Шахтаря у відповідь завершилася голом. Судаков запустив м'яч на хід Мудрику лівим флангом, а той пробив під поперечину з-за меж штрафного майданчика.

На початку другого тайму Жота потужно пробив з лівого флангу здалеку, але Трубін відбив перед собою, а Бондар підчистив. Ще один момент за участю Жоти завершився ударом, але м'яч на лінії воріт заблокував захисник.

Селтік мав більше шансів вирвати перемогу, але талан був на боці Шахтаря. Наприкінці поєдинку шотландці не використали ще один момент. Якумакіс опинився перед воротами, але пробив поряд зі штангою.

Матч завершився внічию з рахунком 1:1. Шахтар набрав чотири очки після двох матчів і лідирує у групі F. Селтік має в активі одне очко і займає третій рядок.

Standings provided by SofaScore LiveScore

У третьому турі групової стадії Ліги чемпіонів Шахтар зіграє на виїзді з торішнім тріумфатором турніру мадридським Реалом, а Селтік вирушить у гості до німецького Лейпцига. Обидва матчі відбудуться 5 жовтня.