Чудовий гол Піхальонка може стати найкращим у Лізі конференцій: шедевр українця номінований на престижну нагороду

Переглядів 3354
Олександр Піхальонок. Фото: Google
Гол Олександра Піхальонка претендує на звання найкращого у Лізі конференцій. Прекрасній точний удар українця може отримати чергове визнання для дніпровської команди.

Гол 25-річного українського півзахисника Дніпра-1 Олександра Піхальонка у ворота кіпріотського Аполлону з Лімасолу став одним із претендентів на найкращий гол тижня у рамках п’ятого туру групового раунду Лізі конференцій.

Додамо, що раніше, 27-го жовтня, лідер поточного сезону УПЛ Дніпро-1 обіграв на своєму полі Аполлон (1:0), а переможний м’яч у поєдинку забив саме Піхальонок, який на 39-й хвилині зустрічі чудовим ударом із дальньої дистанції вразив ворота суперника.

Зазначимо, що у нінішньому сезоні Олександр Піхальонок забив 4 м’ячі у 15 поєдинках за дніпровську команду.

До слова, на автора найкращого голу тижня у Лізі конференцій номіновані також представник швейцарського Базеля Анді Діуф, гравець бельгійського Андерлехту Ярі Версхарен та нападник латвійського РФШ Кевін Фрізенбіхлер.

Додамо, що гол захисника Дніпра-1 Яніса Амаша був визнаний кращим голом тижня в Лізі конференцій у рамках четвертого туру групового раунду турніру. Тоді у поєдинку із Вадуцем Амаш такоє забив м’яч розкішним дальнім ударом на 25-й хвилині зустрічі.

А форвард Дніпра-1 Артем Довбик раніше переміг у голосуванні за звання найкращого футболіста тижня в Лізі конференцій.