Дніпро-1 вийшов у плей-офф: гол лідера дніпрян приніс перемогу над Аполлоном, і це не Довбик

Переглядів 690
4 голоси
Дніпро-1. Фото: УЄФА
У матчі п’ятого туру групового етапу Ліги Конференцій Дніпро-1 приймав Аполлон. Цей матч був особливим для обох команд, адже вирішувалося хто буде у плей-офф цього єврокубка. Дніпряни перемогли кіпрський клуб з рахунком 1:0.

Дніпро-1 підходив до цього матчу у статусі лідера УПЛ та команди, яка вже дуже давно не програє. Для виходу у плей-офф Ліги Конференцій дніпрянам потрібно було не програти, а кіпрським опонентам підходила тільки перемога.

У першому таймі домінували підопічні Кучера. Дніпро-1 більше володів м’ячем та наносив більше ударів. Не дивно, що саме дніпряни відкрили рахунок. На 39-й хвилині Піхальонок забив неймовірний гол. Він отримав пас, знайшов трохи вільного простору та з далекої відстані завдав блискавичного удару, спрямувавши м'яч повз голкіпера в лівий нижній кут воріт.

Саме цей епізод підкреслив перевагу Дніпра-1 в першому таймі. Команди пішли на перерву з рахунком 1:0 на користь дніпрян.

Початок другого тайму був рівним. Підопічні Кучера грали по рахунку, а Аполлон намагався якось перехитрити оборону Дніпра-1, щоб забити гол. Варто зазначити, що кіпрський клуб залишився в меншості на 88-й хвилині. Захисник Аполлона Жраді був покараний через жорсткий фол.

Друга половина гри вийшла не такою яскравою, як очікувалося. Аполлон не зміг забити Дніпру-1, а дніпряни спокійно втримали потрібний результат. Фінальний свисток зафіксував перемогу Дніпра-1 над Аполлоном з рахунком 1:0.

Після цього матчу дніпряни гарантували собі плей-офф Ліги Конференцій. Підопічні Кучера зіграють останній тур групового етапу проти нідерландського АЗ на виїзді, саме там і визначиться хто посяде першу сходинку у квартеті.