Дніпро-1 з двома вилученнями у складі програв словакам: українська команда вилетіла з єврокубків

Переглядів 21734
Дніпро-1 - Спартак (Трнава). Фото: YouTube
Дніпро-1 поступився словацькому Спартаку з Трнави. Українська команда програла опоненту в додатковий час.

31 серпня в рамках матчу-відповіді кваліфікації Ліги конференцій Дніпро-1 зустрічався зі словацьким Спартаком з Трнави. Перша зустріч завершилася внічию 1:1.

Перший тайм у другому поєдинку виграли словаки, завдяки голу Еріка Деніела на третій хвилині. У другій половині зустрічі дніпрянам вдалося зрівняти рахунок після автоголу Ніколаса Горосіто.

У підсумку основний час завершився внічию 1:1. Справа перейшло до овертаймів, де успішніше була команда з Трнави.

У додатковий час футболісти Дніпра-1 отримали дві червоні картки. Вилучено було Руслана Бабенка та Олега Горіна. А на 106 хвилині Спартак зусиллями Мартіна Букати вийшов уперед.

Матч виграла словацька команда, яка і вийшла до групового раунду Ліги конференцій.

Ліга конференцій. Кваліфікація. Матч-відповідь

Дніпро-1 - Спартак (Трнава) - 1:2

Голи: Горосіто, 60 (автогол) - Деніел, 3, Буката, 106.

Вилучення: Бабенко, 99, Горін, 108.

Раніше стало відомо, що Дніпро-1 у разі вильоту з єврокубків переїде з Ужгорода в рідне місто, де гратиме матчі УПЛ.