Бешикташ не пускає Динамо в групу Ліги конференцій: єврокампанія «біло-синіх» тривала недовго

Переглядів 2096
5 голосів
Київське Динамо завершило виступи у єврокубках, поступившись у двох матчах Бешикташу за право зіграти на груповій стадії Ліги конференцій.

Гра-відповідь між Бешикташем та Динамо була не такою яскравою, на відміну від першого матчу в Бухаресті з купою забитих голів.

Долю поєдинку в Стамбулі вирішив єдиний гол Абубакара на 58-й хвилині. Камерунец накрутив декількох футболістів Динамо у штрафному та завдав влучного удару по воротах Бущана.

Поразки Динамо в Бухаресті (2:3) та в Стамбулі (0:1) поставили хрест на перспективах команди Мірчі Луческу забезпечити собі євроосінь.

• Динамо вперше з 2005 року не зіграє в осінній стадії єврокубків. Тоді динамівці вилетіли від швейцарського Туна.
  • Україну восени на євроарені представлятимуть Шахтар (ЛЧ) та Зоря (ЛК).
  • Віце-чемпіон України Дніпро-1 цими хвилинами грає додатковий час у протистоянні зі Спартаком Трнавою (1:1).