Довбик став лідером бомбардирських перегонів Ліги конференцій: Дніпро-1 прикро поступився АЗ

Переглядів 5394
АЗ - Дінпро-1. Фото: УЄФА
У матчі шостого туру групового етапу Ліги конференцій український Дніпро-1 поїхав у гості до нідерландського АЗ. Поєдинок завершився поразкою дніпрян 1:2, яка залишила підопічних Кучера на другій позиції в групі.

Матч останнього туру групового етапу Ліги конференцій між Дніпром-1 та Аз вирішував хто з цих команд посяде перше місце у групі E. Для того, щоб підопічні Кучера зайняли першу позицію потрібно було лише перемагати. В той час нідерландцям було б достатньо і нічийного результату.

Команди вирішили не відкладати із забитими м'ячами. Вже на восьмій хвилині матчу алкмарці вийшли вперед. Адресатом гарної навісної передачі в штрафний майданчик, яку виконав гравець АЗ Карлссон, став Одгорд. Після його удару головою зблизька Макс Валеф лише поглядом провів м'яч у лівий нижній кут воріт. Таким чином рахунок став 1:0.

Дніпру-1 такий результат не підходив. Команди обмінювалися небезпечними атаками, але довгий час ніхто не міг відзначитися.

Проте на 40-й хвилині гри найкращий бомбардир Ліги конференцій нападник Дніпра-1 Довбик забив свій п'ятий м'яч у даному розіграші єврокубка. Амаш виконав простріл у штрафний майданчик, де Довбик замкнув його ударом під ліву стійку воріт та зрівняв рахунок в матчі.

Перший тайм закінчився паритетом з рахунком 1:1 на табло.

Другу половину гри команди розпочали обережно, адже розуміли, що на вагах зараз перше місце в групі Ліги конференцій. Публіка гнала господарів вперед, але підопічні Кучера вдало стримували натиск на початку другого тайму.

Гра тривала до першої помилки. Але на 87-й хвилині нідерландці вийшли вперед. На бездоганну навісну передачу, яку виконав Сугавара, відгукнувся Павлідіс. Він вистрибнув найвище та, з близької відстані, пробив головою в лівий нижній кут воріт. Удар виявився сильним і влучним, і Валеф не мав шансів із ним впоратись.

Фінальний свисток зафіксував поразку Дніпра-1 з рахунком 1:2 у матчі проти АЗ.

Голи цього матчу можна переглянути в телеграм каналі FanDay.

Таким чином Дніпро-1 посів друге місце в групі Ліги Конференцій, пропустивши вперед нідерландський АЗ. Українська команда зіграє в 1/16 цього єврокубка, а жеребкування відбудеться 7 листопада.