Дулуб розібрав гру Динамо з Карабахом: тренер пояснив, чому суперник майже не загрожував киянам
Чи створював Карабах проблеми для Динамо?
В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» відомий білоруський тренер Олег Дулуб висловився щодо перемоги Динамо в першому матчі третього кваліфікаційного етапу до Ліги конференцій проти Карабаха з рахунком 1:0.
Важливо! Дулуб перебував на трибунах стадіону під час перегляду цього поєдинку.
Футболісти Динамо. Фото: Динамо
За словами експерта, коли Динамо опускалося в низький блок, то футболісти азербайджанського клубу в комфортно почувалися за таких умов. А коли гра переходила в середній блок захиснику біло-синіх, то азербайджанці не створили жодних проблем команді Ігоря Костюка.
Дулуб також заявив, що стандарти Карабаха також не принесли жодної небезпеки біля воріт Суркіса, а другий поверх був повністю за футболістами Динамо.
«При низькому блоці Карабах почувається комфортно: технічні гравці швидко грають у ноги, обігрують суперників. Але при середньому блоці я не побачив, щоб вони загострювали гру за спину захисникам. Не було пасів ні в недодачу, ні під удар. Крім того, всі стандарти намагався розігрувати Карабах, але перевага на другому поверсі в цих ситуаціях була повністю за київським Динамо».
Як Дулуба здивував Костюк?
Фахівець зізнався, що не очікував побачити півзахисника Валентина Рубчинського у стартовому складі біло-синіх на цей матч. За словами експерта, Костюк випустив прогнозований склад.
«Знаєте, дещо несподіваною для мене стала лише поява в старті Рубчинського. Усе інше було цілком очікуваним. Ми з вами вже обговорювали оптимальний склад: пара Кендзьора-Михавко в центрі, на флангах Дубінчак та Сич, Бражко в опорній зоні. Тож здивував лише Рубчинський. Щодо тактичної схеми, то це було щось середнє між 4-3-3 та 4-2-3-1, а моментами навіть ближче до 4-4-2».
Коли відбудеться матч-відповіді між Карабахом та Динамо?
- Матч-відповідь між азербайджанським та українським клубом заплановано на наступний тиждень – четвер, 13 серпня. Стартовий свисток на стадіоні у Баку пролунає о 19:00 за київським часом.
- Переможець пари Динамо – Карабах у вирішальному, четвертому раунді кваліфікації ЛК, зіграє з сильнішим у дуелі між Твенте (Нідерланди) та ДАКом 1904 (Словаччина).