Гол та асист не допомогли Довбику стати найкращим: відомі оцінки гравців матчу Дніпро-1 – Вадуц

Переглядів 507
Дніпро-1 - Вадуц. Фото: Дніпро-1
Дніпровська команда розписала мирову 2:2 у поєдинку із представником Ліхтенштейну. Після цієї зустрічі Дніпро-1 йде на другому місці у квартеті Е.

Шостого жовтня у рамках третього туру групового раунду Ліги конференцій Дніпро-1 зустрічався з Вадуцем із Ліхтенштейну. Ця зустріч завершилася внічию 2:2. У першому таймі на швидкий гол Артема Довбика гості відповіли влучним ударом Фабіо Фера. На початку другої половини зустрічі гості взагалі вийшли вперед після точного удару Седріка Гассера. Але на 78-й хвилині після пасу Довбика Олександр Піхальонок відправив м'яч у ворота команди з Ліхтенштейну, засвітивши на табло рахунок 2:2, який так і не змінився до фінального свистка.

За версією сайту SofaScore, найкращим гравцем матчу з оцінкою 8,4 став півзахисник Вадуца Мілан Гаїч, який є капітаном команди з Ліхтенштейну. Потім найкращі оцінки здобули представники Дніпра-1, а саме Артем Довбик (8,0) та Олександр Піхальонок, які, у свою чергу, стали найкращими футболістами у складі української команди.

Інший матч групи Е між АЗ та Аполлоном розпочався о 22:00. Наразі українська команда з чотирма очками в активі йде на другому місці у квартеті.