«Іноді вам доводиться страждати»: Лунін розповів, за рахунок чого Реал пройшов Ман Сіті в Лізі чемпіонів

Переглядів 173
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Голкіпер Реала та збірної України Андрій Лунін підбив підсумки матчу-відповіді 1/4 фіналу ЛЧ проти Манчестер Сіті (3:3, 1:1, 4:3 по пен.).

Реал обіграв Манчестер Сіті в серії післяматчевих пенальті у матчі відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів(1:1, 4:3 за пен.). Лунін провів на полі 120 хвилин ігрового часу, зробив два сейви в післяматчевій серії.

Лунін після матчу дав свою оцінку поєдинку в Манчестері.

«Ми готувалися до кожного гравця, якому, можливо, доведеться бити пенальті. Довелося піти на ризик в одному з епізодів, потрібно було прийняти рішення і це спрацювало. Іноді вам доводиться страждати під час матчу, ви повинні пройти через це. Ви не можете завжди грати з м’ячем, не можете завжди бути кращою командою на полі.

Для мене це чудовий досвід, це фантастичні зусилля від команди протягом всіх 120 хвилин. Не думаю, що я зміг би відбігати так навіть протягом п’яти хвилин», – сказав Лунін сайту УЄФА.

Про юність майбутньої зірки Реалу наш сайт розповідав у окремій публікації.

25-річний Лунін провів у поточному сезоні 27 матчів у всіх турнірах (з них 12 – на «нуль») і пропустив 23 голи.

У півфіналі Ліги чемпіонів Реал зіграє з Баварією, яка в 1/4 фіналу пройшла Арсенал Олександра Зінченка (2:2, 1:0).