Хто став першим фіналістом Ліги конференцій сезону 2023/24: результат матчу Брюгге та Фіорентини

Переглядів 219
Брюгге - Фіорентина. Фото: Google
Італійська Фіорентина стала першим фіналістом Ліги конференцій, обігравши Брюгге за сумою двох матчів із рахунком 4:3. Сьогодні команди розписали нічию з рахунком 1:1.

Сьогодні, 8 травня, відбувся матч-відповідь півфіналу Ліги конференцій сезону 2023/24 між командами Брюгге та Фіорентина. Матч завершився з рахунком 1:1, при тому, що в першій зустрічі рахунок був 3:2 на користь «фіалок».

На 20-й хвилині забив Ханс Ванакен, а на 85-й хвилині Лукас Бельтран реалізував пенальті, не давши команді Брюгге перевести гру в овертайми.

Ліга конференцій. 1/2 фіналу

Брюгге (Бельгія) – Фіорентина (Італія) – 1:1 (2:3)

Голи: Ванакен, 20 – Бельтран, пен, 85

• Завдяки цій перемозі «фіалки» вийшли у фінал третього за силою клубного єврокубка, де зіграють проти Астон Вілли або Олімпіакоса.
  • Другий поєдинок англійської та грецької команди заплановано на 9 травня.
  • Нагадаємо, що минулого сезону Фіорентина також досягла матчу за титул Ліги конференцій, де поступилася Вест Хему з рахунком 1:2.