Кочергін та Михайличенко у єврокубках: Балкани приголомшили загребське Динамо, Ракув програв австрійцям

Переглядів 4039
Ракув - Штурм Грац. Фото: ФК Ракув
Українські гравці Владислав Кочергін, який представляє польський Ракув, та Богдан Михайличенко, що виступає за загребське Динамо, провели свої матчі у єврокубках.

Ракув Владислава Кочергіна сьогодні приймав австрійський Штурм Грац у рамках групового етапу Ліги Європи. Варто відзначити, що українець вийшов у стартовому складі.

Ракув пропустив на 24-й хвилині, адже Бовінг (Штурм) опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його низом під праву стійку воріт.

Владислав Кочергін провів на полі 75 хвилин, не відзначившись гольовими діями.  Ракув так і не зміг відігратися і австрійці мінімально здолали польських опонентів.

Ліга Європи. Другий тур

Ракув — Штурм Грац — 0:1

Гол: Бовінг, 24

Богдан Михайличенко також з'явився у стартовому складі Динамо Загреб, яке сьогодні поїхало в гості до команди Балкани із Косово в рамках другого туру групового етапу Ліги Конференцій.

В кінцівці першого тайму хорватська команда пропустила. Крюезіу (Балкани) підхопив передачу та без вагань завдав результативного удару під праву стійку.

Хорвати намагалися відігратися і цим скористалася команда із Косово. На 83-й хвилині Хаміді (Балкани) завершив атаку вдалими індивідуальними діями, бездоганно пробивши з меж штрафного майданчика. Іван Невістич лише спостерігав за тим, як м'яч летів у лівий нижній кут воріт.

Михайличенко провів на полі 79 хвилин, але, так само як і Кочергін, не відзначився гольовими діями.

Ліга конференцій. Другий тур

Балкани — Динамо Загреб — 2:0

Голи: Крюезіу, 44, Хаміді, 83

• Ракув посідає останнє місце в групі D, не набравши жодного балу.
  • В наступному турі ЛЄ команда Кочергіна прийматиме Спортинг 26 жовтня о 19:45.
  • Динамо Загреб має три очки після двох турів Ліги конференцій та йде третьою в таблиці.
  • Наступний матч в рамках ЛК хорватська команда зіграє із Вікторією Плзень 26 жовтня о 19:45.