Зоря перемогла Брейдаблік у Лізі конференцій: команда Кривенцова разом з Гентом очолила групу

Переглядів 2801
Брейдаблік – Зоря. Фото: Google
В поєдинку другого туру групового етапу Ліги конференцій луганська Зоря на виїзді переграла ісландський Брейдаблік (1:0). Команда Валерія Кривенцова вдруге в сезоні перемогла в єврокубках.

Перший тайм у Коупавогюрі пройшов дуже мляво. Здавалося, що так команди й підуть відігріватись до роздягалень, адже в Ісландії нині вже лише + 7, але ні.

Луганчани спромоглися трансформувати в гол перший же удар в площину воріт. Вихованець київського Динамо Ігор Горбач чудово зіграв головою після комбінаційного розіграшу кутового. Передача від Дениса Антюха – однозначно топова.

В другому таймі кілька класних нагод мав Едуардо Герреро, але панамець цього вечора був не у формі. То затягував з ударом, то бив повз ворота.

Дуже пощастило Зорі на 68-й хвилині: Гіслі Еййольфссон пробивав на виконання з меж штрафної і лише поперечина виручила Микиту Турбаєвського від пропущеного голу.

Зрештою, все добре, що закінчується перемогою. Зоря здолала Брейдаблік і Валерій Кривенцов по дорозі додому може відкоркувати пляшку шампанського – є перша перемога на чолі Зорі!

▶️ Відео голу Ігоря Горбача дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Ліга конференцій. Груповий етап

2-й тур

Брейдаблік (Ісландія) – Зоря (Україна) 0:1 (0:1)

Гол: Горбач, 35.

• Після поєдинку у Коупавогюрі підопічні Валерія Кривенцова мають в активі чотири очки і посідають другу сходинку в групі В.
  • В паралельному матчі Гент здолав здолав Маккабі 2:0. Бельгійці утримують перший щабель. У «індіанців» теж чотири очки, але кращі додаткові показники.
  • В наступному поєдинку в Лізі конференцій Зоря на виїзді зіграє з ізраїльським Маккабі з Тель-Авіва. Поєдинок відбудеться 26 жовтня. Початок гри о 19:45.
  • Брейдаблік в третьому турі поїде в гості до бельгійського Генту. Матч відбудеться 26 жовтня. Початок поєдинку о 19:45.