Курйозний гол та два шедвери: Лунін тричі пропустив від Ман Сіті, але Реал не програв

Переглядів 1222
5 голосів
Андрій Лунін. Фото: Google
Український воротар мадридського Реала Андрій Лунін взяв участь у поєдинку Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті, який завершився гольовою нічиєю 3:3.

Дев’ятого квітня в рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал на «Сантьяго Бернабеу» зустрічався з Манчестер Сіті.

Український голкіпер «галактікос» Андрій Лунін вийшов на поле в старті.

Уже на другій хвилині українець пропустив дещо курйозний гол. Ман Сіті заробив штрафний. У стінці був один Вінісіус Жуніор, а стандарт виконувати підійшов Бернарду Сілва. Португалець пробив метрів з тридцяти і Лунін не встиг зреагувати на м’яч, який в підсумку влетів у сітку воріт.

Але Реал до 14-ї хвилини зумів відігратися та навіть вийти вперед. Спочатку був автогол від Рубена Діаша, а потім влучно пробив Родріго. Так мадридці повели в рахунку 2:1, з яким і пішли на перерву.

У другій половині зустрічі «містяни» відзначилися шедевральними голами. Спочатку ефектно забив Філ Фоден, а потім Йошко Гвардіол. Але «галактікос» на це відповіли також красивим голаццо від Федеріко Вальверде.

У підсумку поєдинок завершився внічию 3:3.

Ліга чемпіонів. Чвертьфінал. Перший матч

Реал (Мадрид) – Манчестер Сіті – 3:3

Голи: Діаш, 12 (автогол), Родріго, 14, Вальверде, 79 – Бернарду Сілва, 2, Фоден, 66, Гвардіол, 71.

• Матч-відповідь між Ман Сіті та Реалом відбудеться в Англії 17 квітня.
  • Реал із 75 балами також лідирує в Ла Лізі. Друга Барселона набрала 67 очок, а третя Жирона Довбика та Циганкова – 65.