Лідер Полісся сказав все, що думає про матчі з Фіорентиною у ЛК: «‎Якби це не звучало пихато»

Переглядів 145
Аватар Данило Моісєнков Данило Моісєнков
1 голос
Лідер Полісся сказав все, що думає про матчі з Фіорентиною у ЛК: «‎Якби це не звучало пихато»
Олександр Філіппов. Фото: ФК Полісся
Нападник житомирського Полісся Олександр Філіппов поділився очікуваннями стосовно протистояння з італійською Фіорентиною в кваліфікації Ліги конференцій.

У четвер, 14 серпня, Полісся з рахунком 1:2 поступилося Пакшу в матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги конференцій, однак завдяки перемозі 3:0 у першій зустрічі житомиряни пройшли далі.

У вирішальному раунді відбору команда Руслана Ротаня зіграє проти італійської Фіорентини і своїми очікуваннями від цього протистояння поділився нападник Олександр Філіппов.

«Фіорентина – топ-команда. Мабуть, найсильніший клуб, який міг нам трапитися на цьому етапі. Але ми все одно виходитимемо з думками про свою гру та перемогу, якби це не звучало пихато.

Попереду у нас ще важка гра з ЛНЗ в чемпіонаті, а вже потім почнемо розбирати суперника в Лізі конференцій», – сказав форвард Полісся для «Футбол 24».

  • Матчі між житомирянами та італійцями відбудуться вже наступного тижня, а саме 21 і 28 серпня.
  • У разі перемоги, команда Ротаня зможе вперше в історії пробитися до основного етапу Ліги конференцій.