Ліга Європи: Астана на очах у Пластуна зробила камбек проти Лудогорця

Переглядів 685
Ігор Пластун. Фото: Google
Новий єврокубковий тиждень розпочався в Астані, де місцева команда приймала Лудогорець, кольори якого захищає український центрбек Ігор Пластун.

Перший поєдинок між Астаною та Лудогорцем завершився вольовою перемогою команди господарів з рахунком 2:1.

У першому таймі першими забили гості. На 34-й хвилині Сундберг засмутив публіку в Казахстані, проте радість тривала недовго.

До перерви Астана зусиллями Томашевича зрівняла рахунок, а на старті другої 45-хвилинки Марочкін вивів господарів вперед.

32-річний Пластун весь матч провів на лаві запасних Лудогорця та став свідком поразки чемпіона Болгарії у кваліфікації ЛК.

Гра відповідь між Лудогорцем та Астаною у Разграді відбудеться у четвер, 17 серпня. Початок – 21:00.