«ЛНЗ і Полісся мене порадували, попри виліт у першому раунді»: експерт оцінив старт єврокубків для України

Переглядів 70
Аватар Сергій Стаднюк Сергій Стаднюк
1 голос
«ЛНЗ і Полісся мене порадували, попри виліт у першому раунді»: експерт оцінив старт єврокубків для України
ЛНЗ у грі з Гентом. Фото: ЛНЗ
Олег Федорчук вважає, що ЛНЗ гідно провів дебют у єврокубках, а Полісся мало проходити Копенгаген у Лізі конференцій, але підвела гра в обороні.

Відомий український тренер Олег Федорчук поділився думками щодо початку нового футбольного сезону в Україні та виступів наших клубів на міжнародній арені. Фахівець окремо оцінив результати ЛНЗ і Полісся у Лізі конференцій.

«Шахтар поки що не брав участі в єврокубках, а Динамо виступило, м’яко кажучи, невдало. А ось ЛНЗ і Полісся, з огляду на всі наші реалії, мене порадували, попри виліт у першому раунді», – заявив Федорчук в інтерв'ю Sport.ua.

Федорчук звернув увагу, що для черкаського клубу це був дебют у єврокубкових змаганнях. Попри відсутність досвіду на такому рівні, ЛНЗ, за оцінкою тренера, виглядав упевнено та не поступався супернику в організації гри. Полісся ж, на думку фахівця, мало проходити данців.

«Черкащани для свого дебюту, на тлі Гента, який постійно бере участь у подібних турнірах, виглядали впевнено, але їм не вистачило досвіду. А ось житомиряни мали пройти Копенгаген, але грубі помилки в обороні та, насамперед, невпевнена гра воротаря призвели до негативного результату».

  • ЛНЗ лише у серії пенальті поступився Генту в другому раунді кваліфікації Ліги конференцій після двох безгольових нічиїх.
  • Полісся в більшості програло Копенгагену (1:2) після номінально домашньої нічиєї (3:3).
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри