Арсенал розгромив Ланс із тенісним рахунком: відома оцінка Зінченка за матч Ліги чемпіонів

Переглядів 44005
8 голосів
Олександр Зінченко. Фото: Google
Український футболіст лондонського Арсенала Олександр Зінченко взяв участь у розгромній перемозі своєї команди в поєдинку проти Ланса.

29 листопада в рамках п’ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів лондонський Арсенал на стадіоні «Емірейтс» зустрічався з французьким Лансом.

В основі «канонірів» на цю зустріч вийшов український лівий захисник Олександр Зінченко.

Арсенал влаштував справжній погром у першому таймі. Лондонці забили п’ять разів у ворота гостей. Автографи у воротах Ланса залишили усі бажаючі, а саме Кай Гавертц, Габріел Жезус, Букайо Сака, Габріел Мартінеллі та Мартін Едегор.

У перерві Мікель Артета замінив Зінченка на Якуба Ківйора. У другому таймі лондонці забили на десерт ще шостий м’яч – пенальті реалізував Жоржиньйо. У підсумку Арсенал виграв зустріч із тенісним рахунком 6:0.

Зінченко за цей матч від порталу WhoScored отримав оцінку 6,9. Це найнижчий бал серед футболістів Арсенала, які вийшли на поле в старті.

В іншому матчі квартету В ПСВ з камбеком переграв Севілью (3:2).

Арсенал із 12 очками достроково виграв групу В. ПСВ із восьми балами іде другим, третій Ланс має п’ять очок, у четвертої Севільї – два пункти.

• Що стосується Арсенала, то «каноніри» наступний матч зіграють другого грудня проти Вулвергемптона.
  • Наступну зустріч у рамках ЛЧ команда Артети зіграє 12 грудня з ПСВ Ейндговен.