Реал здобув яскраву перемогу над Наполі: Лунін пропустив два голи від чемпіона Італії

Переглядів 53334
4 голоси
Андрій Лунін. Фото: Реал Мадрид
Український голкіпер Реала Андрій Лунін зіграв за мадридську команду в переможному поєдинку найпрестижнішого єврокубку проти Наполі.

29 листопада в рамках п’ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів мадридський Реал на «Сантьяго Бернабеу» зустрічався з італійським Наполі. Український воротар «галактікос» Андрій Лунін вийшов на цю гру в стартовому складі.

Перший тайм виграли мадридці з рахунком 2:1. На гол Джованні Сімеоне Реал відповів точними ударами у виконанні Родріго та Джуда Беллінгема. На початку другої половини зустрічі Андре Замбо-Ангісса повернув поєдинку статус паритету. Але на 84 хвилині 19-річний аргентинець Ніко Пас забив і знову вивів «галактікос» вперед. На 90+4 хвилині досвідчений Хоселу поставив крапку в поєдинку, забивши четвертий м’яч у ворота неаполітанців.

У підсумку Реал із Луніним у воротах знову виграв зустріч, але на цей раз із рахунком 4:2.

В іншому матчі квартету С Брага та Уніон розписали мирову 1:1.

Ліга чемпіонів

Група С

5-й тур

Реал – Наполі – 4:2

Голи: Родріго, 11, Беллінгем, 22, Пас, 84, Хоселу, 90+4 – Сімеоне, 9, Ангісса, 47.

Реал із 15 очками та стопроцентним показником достроково виграв групу. У другого Наполі – сім балів, у третьої Браги – чотири, а у четвертого Уніона – два.

• Реал наступний матч зіграє проти Гранади (02.12).
  • Наступну зустріч у рамках ЛЧ колектив Луніна зіграє з берлінським Уніоном (12.12).