Артета не дав Зінченку ні хвилини і все одно програв: Арсенал поступився Баварії і вилетів з Ліги чемпіонів

Переглядів 829
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Арсенал без Олександра Зінченка у складі зіграв матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти Баварії. Лондонська команда вилетіла після голу Йозуа Кімміха.

У середу, 17 квітня, Арсенал на виїзді зіграв матч-відповідь проти Баварії в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Олександр Зінченко не вийшов на цю зустріч, замість нього на поле з перших хвилин з'явився Такехіро Томіясу.

Всередині другого тайму німецький клуб відкрив рахунок завдяки Йозуа Кімміху, який забив головою після пасу Рафаеля Геррейру. Після серії захисних замін Баварія зуміла «засушити» цю гру та у підсумку вийшла до півфіналу.

Відео голу Кімміха дивіться в нашому телеграм-каналі

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу.

Баварія – Арсенал – 1:0

Гол: Кімміх (63')

• Нагадаємо, що у паралельній сітці у півфіналі зіграють Боруссія Дортмунд та ПСЖ, які пройшли Атлетіко Мадрид та Барселону відповідно.
  • На рахунку Зінченка 33 зустрічі в усіх змаганнях у сезоні, один гол та дві результативні передачі.