«Було дуже багато помилок»: Куртуа, який пропустив за два матчі стільки, скільки Лунін за шість поєдинків, розкритикував партнерів

Переглядів 976
Тібо Куртуа. Фото: Google
Бельгієць Тібо Куртуа вважає, що мадридський Реал не так налаштувався на матч Ліги чемпіонів з Лейпцигом. Мадридці програли у Німеччині Лейпцигу.

Бельгійський воротар Реалу Тібо Куртуа висловився з приводу поразки від Лейпцига з рахунком 1:3 в матчу п’ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів. Зазначимо, що Куртуа пропустив у цій зустрічі три голи, два з яких протягом п’яти хвилин у першому таймі.

«Ми вийшли на поле сонними, нам не вистачало інтенсивності та агресії. І ми поплатилися за це. Тренер попереджав нас, але ми однаково неправильно підійшли до гри. Було дуже багато неточних передач та помилок при володінні», – цитує Тібо Куртуа авторитетне іспанське видання Marca.

Також Куртуа зазначив, що йому, як воротарю, краще видно, в яких моментах що команді треба виправити.

«Коли ти воротар, то одразу бачиш це. Було видно, що ми не в грі, це помітно в кожному єдиноборстві. Ми програли багато єдиноборств, і річ у нестачі інтенсивності. Треба було прокинутися».

Додамо, що у період, коли Тібо Куртуа відновлювався від травми український воротар Реалу Андрій Лунін зіграв за мадридців у шести матчах поспіль та пропустив чотири м’ячі. У свою чергу, Куртуа після повернення у двох поєдинках пропустив чотири голи: з Севільєю (3:1) та Лейпцигом (1:3).