Анчелотті, поверни у ворота Луніна! Куртуа пропустив два голи за п'ять хвилин у матчі Ліги чемпіонів

Переглядів 10968
4 голоси
Тібо Куртуа. Фото: Google
Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті на поєдинок п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів в основі випустив бельгійця Тібо Куртуа, а українець Андрій Лунін залишився на заміні.

Український воротар мадридського Реалу Андрій Лунін залишився на заміні у поєдинку п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів проти Лейпцигу у Німеччині. У рамці вийшов основний голкіпер іспанців Тібо Куртуа.

Цікаво, що німецька команда зуміла влучити у ворота Реала протягом п'яти хвилин. Спочатку хорват Йошко Гвардіол на 13-й хвилині відкрив рахунок, а потім на 18-й хвилині француз Крістофер Нкунку подвоїв перевагу «биків». У результаті бельгійський воротар Реалу за п'ять хвилин пропустив два голи. До речі, за Реал голом у роздягальню відзначився бразилець Вінісіус Жуніор. На перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь Лейпцига.

Зазначимо, що через те, що бельгійський воротар Тібо Куртуа відновлювався від травми, протягом шести матчів поспіль у рамці королівського клубу грав український воротар Андрій Лунін, який за цей період пропустив чотири м'ячі. Куртуа після того, як отримав премію кращого воротаря світу в 2021 році, зіграв в основі Реала в переможному поєдинку з Севільєю (3:1). У тій зустрічі бельгієць пропустив неоднозначний гол.

Додамо, що у паралельному поєдинку Ліги чемпіонів Селтік після першого тайму виграє у Шахтаря з рахунком 1:0.