«Це була серйозна помилка»: іспанська преса винесла вирок Луніну за матч проти Ман Сіті в ЛЧ

Переглядів 634
Андрій Лунін. Фото: Реал Мадрид
Іспанська преса оцінила виступ українського голкіпера мадридського Реала Андрія Луніна в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті (3:3).

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, який відбувся у вівторок, 9 квітня, на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» мадридський Реал зустрівся з Манчестер Сіті. Поєдинок завершився з рахунком 3:3.

У складі вершкових на цей матч вийшов український воротар Андрій Лунін. На жаль, усі забиті голи опонента були з-за меж штрафного майданчика. Іспанське видання Marca провело аналіз гри українського голкіпера у цьому матчі. Журналісти прокоментували перший пропущений м’яч та сейв після удару Холанда.

«Вечір для Андрія Луніна розпочався із болючого пропущеного гола проти Манчестер Сіті. Бернарду Сілва здивував українця ударом у ближній кут, перехитривши воротаря, який вирішив поставити в стінку тільки одного Вінісіуса. Це була серйозна помилка.

Однак після цього Лунін не опустив руки і почав демонструвати переконливу гру, довівши, що прикрий гол на нього не вплинув. Він відбив удар Холанда і не дозволив зробити 0:2».

Також видання не звинувачує українця у другому та третьому голах Манчестер Сіті.

«Бернардо Сілва знову потурбував Луніна на 60-й хвилині різким потужним ударом, який українець відбив. Він нічого не міг зробити після супер удару Фодена, як і після удару Гвардіола», – зазначає іспанське видання.

• Матч-відповідь між Ман Сіті та Реалом відбудеться в Англії 17 квітня.
  • Реал із 75 балами також лідирує в Ла Лізі. Друга Барселона набрала 67 очок, а третьою йде Жирона Довбика та Циганкова – 65 балів.
  • В цьому сезоні Андрій зіграв у 25 матчах в усіх турнірах: 12 м'ячів пропущено та ще 11 поєдинків було проведено «на нуль».