«Це Ліга чемпіонів: за помилки тут карають‎»: Артета пояснив результат матчу команди Зінченка з Баварією

Переглядів 402
Мікель Артета. Фото: ФК Арсенал
Головний тренер лондонського Арсеналу Мікель Артета оцінив нічию своїх підопічних у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти Баварії (2:2).

У вівторок, 9 квітня, лондонський Арсенал в першому матчі 1/4 фіналу зіграв у нічию 2:2 з мюнхенською Баварією. Олександр Зінченко вийшов на поле після перерви та допоміг «канонірам» зрівняти рахунок.

Тренер Арсеналу Мікель Артета оцінив гру своїх підопічних, прокоментувавши пропущені м’ячі «канонірів» в цьому матчі.

«Ми добре розпочали, домінували та практично нічого не дозволяли супернику. Забили дуже добрий гол, але відразу після цього ситуація змінилася. Ми віддали м'яч супернику і вони забили. Другий гол теж був нетиповим. Зазвичай ми так не пропускаємо».

Наставник вірить, що у другому матчі його команді вдасться здобути путівку до півфіналу.

«Це Ліга чемпіонів: за помилки тут карають. Ми багато в чому зіграли нижче за свої стандарти. Надали їм дуже багато вільного простору, а коли Баварія розганяється, вона дуже небезпечна. Але навіть за рахунку 1:2 ми були зібрані, намагалися знайти свій ритм і не квапили події.

Я вірю, що ми можемо перемогти на виїзді та вийти до наступного раунду. Потрібно добре підготуватися», – заявив Артета для УЄФА.

• Матч-відповідь відбудеться у Мюнхені 17 квітня.
  • Олександр Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал 32 матчі в усіх офіційних турнірах: один гол, дві результативні передачі.