Челсі виграв у Боруссії та вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів: Мудрик знову весь матч провів на заміні

Переглядів 2865
Стерлінг і компанія радіють голу. Фото: Google
Лондонський Челсі переміг дортмундську Боруссію в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Англійська команда виграла зустріч з рахунком 2:0, завдяки голам Стерлінга та Гаверца.

Сьомого березня в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Челсі в Лондоні зустрічався з дортмундською Боруссією. Команда Грема Поттера виграла цю зустріч, завдяки голам Рахіма Стерлінга та Кая Гаверца, який реалізував пенальті.

Михайло Мудрик знову залишився на заміні в цьому поєдинку. Українець, як і в попередньому матчі лондонців проти Лідса в АПЛ, всю зустріч провів на лаві запасних.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Челсі - Боруссія Дортмунд - 2:0 (1:0)

Голи: Стерлінг, 43, Гаверц, 53 (з пенальті).

Перший матч в Німеччині виграла з рахунком 1:0 Боруссія. Далі за підсумками двох зустрічей пройшли лондонці.

Зазначимо стосовно Мудрика те, що на даний момент він зіграв за лондонську команду шість матчів, не відзначаючись результативними діями.