Бенфіка розгромила Брюгге з Яремчуком: команда українця вилетіла з Ліги чемпіонів

Переглядів 836
Гравці Бенфіки радіють голу. Фото: Getty Images
Лісабонська Бенфіка виявилася сильнішою в протистоянні з бельгійським Брюгге. Португальці у матчі-відповіді розгромно виграли з рахунком 5:1.

Сьомого березня в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Бенфіка на своєму полі грала з Брюгге.

У стартовому складі бельгійської команди на цей матч вийшов український форвард Роман Яремчук, який зіграв 62 хвилини та був замінений на Феррана Хутглу. Результативними діями українець в цьому поєдинку не відзначався.

Матч виграла Бенфіка з рахунком 5:1. За ліссабонців точно пробивали Рафа Сілва, Гонсалу Рамуш, який оформив дубль та Жоау Маріу з пенальті, який реалізував пенальті. У складі бельгійців голом відзначився Бйорн Мейер.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Бенфіка - Брюгге - 5:1 (2:0)

Голи: Рафа Сілва, 38, Гонсалу Рамуш, 45+2, 57, Жоау Маріу, 71 (з пенальті) - Бйорн Мейер, 87.

У першому поєдинку Бенфіка перемогла 2:0. Тому за підсумками двох зустрічей виграли з рахунком 7:1 португальці, які вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.