Динамо зіграло перший матч кваліфікації з Рейнджерс: як завершилася гра команди Шовковського у Лізі чемпіонів

Переглядів 2407
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо
Сьогодні, 6 серпня, київське Динамо приймало шотландський Рейнджерс в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Перший поєдинок між цими командами завершився внічию (1:1).

У вівторок, 6 серпня, київське Динамо провело свою першу зустріч із Рейнджерс в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Команда Олександра Шовковського зуміла вийти вперед вже на 18-й хвилині, але рефері скасував взяття воріт через офсайд у Ваната, який зіграв першим на добиванні. Також чудовим дальнім ударом запам'ятався Олександр Піхальонок, але голкіпер шотландців був на місці.

Однак в кінцівці першого тайму кияни таки відкрили рахунок. Ванат віддав чудову прострільну передачу і Андрій Ярмоленко ударом з близької відстані відзначився голом.

▶️Переглянути гол Ярмоленка можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Рейнджерс активно розпочав другу половину. Георгій Бущан у чудовому стрибку відбив удар головою нападника шотландців після подачі із флангу. Шотландська команда продовжувала володіти ініціативою у другому таймі, однак тривалий час це не призводило до гострих моментів.

Проте вже у компенсований час Рейнджерс зрівняв рахунок. Дессер опинився першим у штрафному після прострілу із флангу.

▶️Переглянути гол Рейнджерса можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию.

Ліга чемпіонів, 3-й кваліфікаційний раунд, перший матч

Динамо - Рейнджерс - 1:1

Гол: Ярмоленко, 38 - Дессер, 90+4

• Матч-відповідь пройде у Глазго та відбудеться 13 серпня.
  • У разі проходу далі в раунді плей-оф кияни зустрінуться з переможцем пари Зальцбург/Твенте.