Головний тренер Шахтаря відреагував на фіаско у матчі з Арсеналом: Пушич поставив крапку у поразці в грі ЛЧ

Переглядів 508
автор Олександр Калінін Олександр Калінін
Маріно Пушич, фото: ФК Шахтар Донецьк
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував виїзну поразку від лондонського Арсеналу (0:1) у матчі третього туру загального етапу Ліги чемпіонів.

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич оцінив програш Арсеналу у матчі третього туру загального етапу Ліги чемпіонів.

«Так, я побачив знову цей характер, а ще й велике бажання перемогти та досягти результату. Я також сказав своїм гравцям, що дуже ними пишаюся, тим, як вони себе виявили і що показали. Можна уявити, наскільки непросто грати проти такої неймовірної команди.

І, граючи на виїзді, ми зрозуміли, що суперник буде дуже потужно діяти в першому таймі, з великою кількістю рухів та індивідуальних якостей, але ми також досить непогано захищалися і мали свої моменти».

Боснійський фахівець вважає, що його команда повинна була забити хоча б один гол.

«Що ж, зважаючи на те, як ми грали в другому таймі, на мою думку, ми точно заслуговували на нього. Нам не завжди щастило та вистачало майстерності у завершенні, щоб створити ще більше шансів, але був ряд моментів. Я б сказав, що це було дуже близько, і ми гналися за цим голом до кінця гри.

Це те, чого я вимагав від своєї команди і як я проводив заміни: я задіяв у грі всі наші атакувальні сили. Я не міг замінити Різника, тому що нам потрібен голкіпер, але я б і його замінив, щоб забити гол. Проте доводиться також мати справу з якістю суперника, грати з «Арсеналом» на виїзді».

Пушич також пояснив, що не вдалося Шахтарю у матчі проти топкоманди.

«Перш за все, нам подобається білдап – будувати атаки з глибини, виводити гравців на хороші позиції. Ми з цим не дуже впоралися в першому таймі: можливо, було дві-три непогані нагоди, аби щось створити, проте зробили недостатньо, як на мене.

Щодо оборони, то там усе було досить непогано, адже ми були добре організовані та старанно відпрацьовували в захисті. Я не був цілковито задоволений нашою грою на м’ячі в першому таймі, на відміну від другого», – наводить його слова клубна пресслужба.

• Наразі Шахтар посідає 29-е місце в турнірній таблиці ЛЧ.
  • В наступному матчі турніру «гірники» шостого листопада вдома зіграють проти Янг Бойз.