Інтер вперше з 2010 року зіграє в фіналі Ліги чемпіонів: команда екс-гравця Шахтаря Мхітаряна знову перемогла Мілан

Переглядів 14057
Лаутаро Мартінес разом з тіфозі Інтера святкує гол у ворота Мілана. Фото: Google
Інтер екс-гравця Шахтаря Генріха Мхітаряна виграв у Мілана з рахунком 1:0 та за підсумками двох матчів впевнено вийшов до фіналу Ліги чемпіонів.

16 травня в рамках матчу-відповіді півфінального протистояння Ліги чемпіонів Інтер зустрічався з Міланом. Перший поєдинок виграли з рахунком 2:0 нерадзуррі.

У другій зустрічі перший тайм завершився нульовою нічиєю. Але в другій половині поєдинку Лаутаро Мартінес голом на 74 хвилині вивів Інтер вперед. У підсумку цей забитий м'яч став переможним - команда Сімоне Індзагі перемогла з рахунком 1:0 та вийшла до фіналу Ліги чемпіонів. Стосовно екс-півзахисника Шахтаря Генріха Мхітаряна зазначимо, що він вийшов на поле у стартовому складі Інтера, але на 44 хвилині через травму був замінений на хорвата Марцело Брозовича.

Відео переможного голу у виконанні Лаутаро Мартінеса можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

У фіналі Інтер зустрінеться з переможцем пари Реал Мадрид - Манчестер Сіті. Перший поєдинок цих команд завершився внічию 1:1. Матч-відповідь відбудеться 17 травня.

Зазначимо, що Інтер зіграє в фіналі Ліги чемпіонів вперше з 2010 року, коли «нерадзуррі» під керівництвом Жозе Моурінью обіграли в матчі за титул Баварію (2:0) та стали кращою командою на європейському континенті. До слова, в 2020 році Інтер грав у фіналі Ліги Європи, але поступився іспанській Севільї з рахунком 2:3.