Куртуа виніс безкомпромісний вердикт: відомо реакцію конкурента Луніна на жахливу помилку матчу Реал – Баварія

Переглядів 10381
4 голоси
Тібо Куртуа. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал обіграв Баварію та вийшов у фінал ЛЧ. Перший гол мадридців стався після помилки Мануеля Ноєра – Тібо Куртуа прокоментував даний епізод з німецьким колегою.

У середу, восьмого травня, Реал на своєму полі обіграв мюнхенську Баварію з рахунком 2:1 у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів та вийшов у фінал турніру (2:2, 2:1).

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі господарів, відіграв усі 90 хвилин, та пропустив гол від Альфонсо Девіса.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Реал програвав у рахунку до 87-ї хвилини, коли Вінісіус Жуніор наніс черговий удар по воротах німецької команди – Мануель Ноєр упорався з цим пострілом, однак не зафіксував м'яч, і за цю помилку його покарав Хоселу, який у підсумку взагалі оформив дубль.

Видання Defensa Central повідомило, що цей епізод на лаві для запасних прокоментував Тібо Куртуа.

«Це дуже хр**овий м'яч, щоб його зловити, тому що відскок був доволі високий», – приводяться слова бельгійця.

• Фінал Ліги чемпіонів відбудеться першого червня на стадіоні «Вемблі» у Лондоні, де мадридці зіграють з Боруссією Дортмунд.
  • Лунін в нинішньому сезоні провів 30 матчів у всіх клубних змаганнях: пропустив 28 голів та має 12 ігор «на нуль».
  • Контракт українця з Реалом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Куртуа ще у серпні порвав хрести та обидва меніски лівого коліна, а у березні, коли відновився від цієї травми, порвав внутрішній меніск правого коліна.
  • Нещодавно він відновився та вже навіть зіграв проти Кадіса у Ла Лізі (2:0).