Лунін зіграє у фіналі Ліги чемпіонів: Реал оформив неймовірний камбек у матчі проти Баварії

Переглядів 680
Андрій Лунін. Фото: Google
Другим фіналістом Ліги чемпіонів став мадридський Реал, який у матчі-відповіді здолав Баварію (2:1). Андрій Лунін провів повний матч за королівський клуб.

Перший тайм поєдинку у Мадриді, попри очікування букмекерів та фанів обох команд, обійшовся без голів. Більше ініціативою володіли господарі поля, але зиску від того у вигляді бодай голу так і не здобули. Хоча, класний момент був у Вінісіуса Жуніора, але і Мануель Ноєр теж не даремно їсть сосиски з капустою у Мюнхені. Відпрацював.

Два сейви за перші 45 хвилин до свого активу записав і Андрій Лунін, який останню гру вершкових (Кадіс, 3:0) нудився на лаві для запасних.

По перерві теж саме – Реал розпочав значно жвавіше і міг забивати інший «чарівник» м'яча вершкових Родріго, але пробив повз дальню стійку.

Натомість Альфонсо Девіс на 68 хвилині забив просто розкішний гол, після разючої контратаки мюнхенського клубу. Питань до Луніна не має бути ніяких. Таке не береться.

▶️  Відео голу Альфонсо Девіса дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Досить швидко Реал відновив статус-кво, але через безглуздий фол Начо проти Йозуа Кімміха, іспанець брутально штовхнув німця у штрафній перед ударом по м'ячу, його скасували.

Однак Реал не був би Реалом, якби не витяг здавалося б програшний поєдинок. За півтори хвилини до завершення основного часу вперше засмутив Нойєра Хоселу, який покарав німця за його незграбну гру. І той-таки Хоселу вже на другій доданій хвилині ще раз пробив Мануеля і протягнув королівський клуб до фіналу.

▶️  Відео голу дубля Хоселу дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Нагадаємо, що першим фіналістом ЛЧ стала дортмундська Боруссія, яка досить несподівано у двох поєдинках двічі переграла паризький ПСЖ (1:0, 1:0).

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

Реал – Баварія 2:1 (0:0)

Гол: Хоселу, 88, 90+2 – Девіс, 68.

У першій грі Баварія та Реал розійшлися бойовою та результативною нічиєю з рахунком 2:2.

• Лунін у нинішньому сезоні відіграв за вершкових у 29-ти іграх в усіх офіційних турнірах: 27 пропущені голів, 12 поєдинків «на нуль».
  • Контракт українця з королівським клубом чинний до 30 червня 2025 року. Transfermarkt оцінює 25-річного українця у 16 мільйонів євро.
  • Фінал Ліги чемпіонів відбудеться у столиці Великої Британії Лондоні на легендарному стадіоні «Вемблі» 1 червня.