Трагедія майбутнього одноклубника Луніна у Парижі: хто з пари ПСЖ – Боруссія Д вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Переглядів 858
6 голосів
ПСЖ – Боруссія. Фото: УЄФА
У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів французький ПСЖ приймав у себе вдома дортмундську Боруссію. Поєдинок між цими командами закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Сьогодні, 7 травня, ПСЖ зустрічався із Боруссією. Нагадаємо, що перша гра між цими командами закінчилася перемогою німецької команди (1:0).

В першому таймі багато гостроти не було. На 20-й хвилині Ріерсон пробивав в один дотик, але його удару зльоту бракує влучності - м'яч пролетів неподалік від правої стійки

І в кінцівці тайму знову Боруссія могла забивати. Адеємі із легкістю прорвався крізь оборону та опинився віч-на-віч із голкіпером, але його удар у правий нижній кут воріт не став результативним. Джанлуїджі Доннарумма виконав непоганий сейв.

На старті другої половини Боруссія забила. Хуммельс в штрафному майданчику вистрибнув найвище назустріч бездоганній подачі з кутового, яку виконав Юліан Брандт та головою спрямував м'яч під праву стійку. ПСЖ намагалося відповісти, але після удару Мендеша м'яч влучив у праву стійку.

В кінцівці матчу Мбаппе отримав точну передачу в штрафному майданчику та відразу пробив. М'яч летів у правий нижній кут воріт, але Грегор Кобель продемонстрував свою майстерність. Вітінья згодом влучив у поперечину через декілька хвилин.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу та прохід Боруссії до фіналу Ліги чемпіонів.

▶️Переглянути відео голу у матчі ПСЖ - Боруссія Дортмунд можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»