Ліга чемпіонів 2023/24: Лунін і Зінченко дізналися всіх потенційних опонентів в 1/4 фіналу – коли жеребкування

Переглядів 2547
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Ліга чемпіонів. Фото: УЄФА
Після проведення заключних поєдинків 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону 2023/24 визначилися усі учасники чвертьфіналу найпрестижнішого єврокубкового турніру.

У середу, 13 березня, були зіграні заключні матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону 2023/24.

Атлетіко – Інтер – 2:1 (3:2 по пен.)

Мадридське Атлетіко на «Цивітас Метрополітано» приймало міланський Інтер, який здобув мінімальну перемогу над ними у першій зустрічі протистояння (1:0).

У першому таймі у відповідь на гол захисника нерадзуррі Федеріко Дімарко забитим м'ячем відзначився нападник мадридців Антуан Грізманн.

Наприкінці матчу результативний удар Мемфіса Депай перевів матч в овертайм. Там команди не змогли визначити сильнішого і гра перейшла в серію пенальті, де іспанці взяли гору над італійцями, забивши три з чотирьох 11-метрових удари. Інтер промахнувся цілих три рази.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, матч-відповідь

Атлетіко – Інтер – 2:1 (3:2 по пен.) (1:1)

Голи: Грізманн, 35, Депай, 87 – Дімарко, 33

Боруссія Дортмунд – ПСВ – 2:0

Дортмундська Борусія на «Сігнал Ідуна Парк» зустрічалася з ПСВ у матчі-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів. Перший поєдинок цього протистояння закінчився нічиєю (1:1).

Гра-відповідь розпочалася із забитого голу господарів поля вже на третій хвилині – взяттям воріт відзначився Джейдон Санчо.

Вже наприкінці гри перевагу підопічних Едіна Терзича подвоїв Марко Ройс, встановивши підсумковий рахунок у поєдинку.

Таким чином, клуб з Дортмунда, здолавши ПСВ, за сумою двох матчів (3:1) вийшов до наступного етапу турніру.

Боруссія Дортмунд – ПСВ – 2:0 (1:0)

Голи: Санчо, 3, Ройс, 90+5

• Таким чином з'ясувалися усі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів кампанії 2023/24.
  • Боротьбу за трофей продовжують два українці: воротар Реалу Андрій Лунін і захисник Арсеналу Олександр Зінченко.
  • Жеребкування наступного раунду турніру і півфіналу відбудеться у п’ятницю, 15 березня, у швейцарському Ньоні. Початок – о 13:00 за Києвом.
  • Матчі цієї стадії пройдуть 9/10 і 16/17 квітня.