Ліга чемпіонів: результати матчів середи – відбитий пенальті Луніна, тріумф Зінченка, трилер у грі Ман Юнайтед

Переглядів 9388
8 голосів
Андрій Лунін відбиває пенальті у грі з Брагою. Фото: Getty Images
У середу, восьмого листопада, пройшли чергові матчі другого ігрового дня четвертого туру Ліги чемпіонів. Команди провели свої поєдинки у найпрестижнішому єврокубковому турнірі.

У середу, восьмого листопада, пройшли чергові матчі другого ігрового дня четвертого туру Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/2024.

«Український футбол» знайомить вас з результатами поєдинків.

Група A

Баварія – Галатасарай – 2:1 (0:0)

Галатасарай був близький до того, аби собі в актив крім перемоги над Манчестер Юнайтед (3:2) занести нічию з Баварію, але не вийшло. Все через Гаррі Кейна, який забив гол на 80-й хвилині поєдинку. Вже через шість хвилин англійський форвард оформив дубль, знову відзначившись у воротах Фернандо Муслери.

Наприкінці гри один гол зумів відквитати нападник Галатасарая Седрік Бакамбу.

Голи: Кейн, 80, 86 – Бакамбу, 90+3.

Копенгаген – Манчестер Юнайтед – 4:3 (2:2)

Матч розпочався за сценарієм гостей, адже вже на третій хвилині Расмус Хойлунд забив свій перший гол у зустрічі. Через 25 хвилин данський форвард оформив дубль, але далі сталося вилучення Маркуса Рашфорда, що суттєво змінило хід гри.

Спочатку за Копенгаген наприкінці першого тайму відзначився Мохамед Ельюнуссі, а вже на 45+9 рахунок з пенальті зрівняв Діогу Гонсалвеш.

Третій гол за манкуніанців забив Бруно Фернандеш, який реалізував удар з 11-метрової позначки. На 83-й хвилині гри Копенгаген знову зрівняв рахунок – цього разу відзначився Лукас Лерагер.

Однак підсумковий результат було встановлено через чотири хвилини, коли м'яч у ворота Андре Онани відправив 17-річний шведський вінгер господарів Рооні Барджі.

Голи: Ельюнуссі, 45, Гонсалвеш, 45+9 (пенальті) 56, Лерагер, 83, Барджі 87 – Хойлунд, 3, 28, Фернандеш, 69 (пенальті).

Вилучення: Рашфорд, 42 (пряма червона).

Група B

Арсенал – Севілья – 2:0 (1:0)

У першому таймі за лондонців відзначився Леандро Троссард, для якого цей гол став другим у поточному розіграші Ліги чемпіонів. У таймі другому на полі з'явився український захисник Олександр Зінченко, який відіграв матч до кінця і отримав жовту картку.

На 64-й хвилині голом відзначився Букайо Сака, який засмутив голкіпера Севільї Марко Дмітровича і встановив остаточний рахунок.

Голи: Троссард, 29, Сака 64.

ПСВ – Ланс – 1:0 (1:0)

Єдиний гол у матчі був забитий екснападником Барселони (2021/2022) Люком де Йонгом на 12-й хвилині гри. Асистом відзначився 20-річний бельгійський вінгер Йоан Бакайоко.

Для Ланса це перша поразка на груповому етапі Ліги чемпіонів у нинішньому сезоні. Раніше французький колектив переміг Арсенал (2:1) та поділив очки з ПСВ (1:1) та Севільєю (1:1).

Голи: де Йонг, 12.

Вилучення: Гілавогі, 90+2 (друга жовта).

Група C

Наполі – Уніон Берлін – 1:1 (1:0)

Неаполітанський клуб неочікувано не зумів обіграти аутсайдера групи з Берліну, який до цього програв 12 матчів поспіль в усіх турнірах. Господарі забили перший гол на 30-й хвилині гри, але він був скасований після перегляду системи VAR. На 39-й хвилині гол Матео Політано все ж був зарахований.

На 52-й хвилині гол Давіда Датро Фофани приніс німецькій команді перший заліковий бал у Лізі чемпіонів.

Голи: Політано, 29 – Фофана, 52.

Реал – Брага – 3:0 (1:0)

Вже на початку гри у ворота мадридського Реала за фол Лукаса Васкеса в штрафному майданчику було призначено пенальті. На щастя для Карло Анчелотті у воротах мадридців на цей матч вийшов український голкіпер Андрій Лунін, який взяв пенальті від Альваро Джало.

У першому таймі за Реал відзначився Браїм Діас, а в другому до розгрому справу довели бразильці Вінісіус Жуніор та Родріго.

Голи: Діас, 27, Вінісіус, 58, Родріго.

Нереалізований пенальті: Джало, 6 (воротар).

Група D

Реал Сосьєдад – Бенфіка – 3:1 (3:0)

Докладніше з цим матчем можна ознайомитися за посиланням.

Голи: Меріно, 6, Оярсабаль, 11, Барренеччеа, 21 – Сілва, 48.

Нереалізований пенальті: Мендес, 29 (стійка).

Зальцбург – Інтер – 0:1 (0:0)

Надтяжку перемогу у виїзному для себе матчі здобув міланський Інтер. Долю поєдинку визначив пенальті, який був призначений після гри рукою Мадса Бідструпа. З позначки м'яч у ворота Александера Шлагера відправив Лаутаро Мартінес.

Голи: Мартінес, 86 (пенальті).

• За підсумками середи Баварія, Інтер, Реал і Реал Сосьєдад забезпечили собі путівки в 1/8 фіналу.
  • Єдиний український клуб, що представляє Україну в цьому турнірі – донецький Шахтар у четвертому турі переміг Барселону (1:0).
  • У наступному турі Ліги чемпіонів донеччани зустрічатимуться з Антверпеном (28.11).