Три пропущених, незабитий пенальті, незарахований гол: відео найгіршої гри Трубіна за Бенфіку з Ліги чемпіонів

Переглядів 3785
Анатолій Трубін проти Реал Сосьєдада. Фото: Getty Images
Бенфіка на виїзді зіграла матч Ліги чемпіонів проти Реал Сосьєдаду. Анатолій Трубін вийшов у старті та пропустив три голи, а лісабонці програли із рахунком 1:3.

У середу, восьмого листопада, Бенфіка в гостях зіграла матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Реал Сосьєдада. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Український голкіпер Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Господарі з перших хвилин почали «знищувати» суперника, відкривши рахунок вже на шостій хвилині завдяки голу Мікеля Меріно і майже одразу забивши другий зусиллями Мікеля Оярсабаля.

Після цього Меріно відзначився ще раз, однак на щастя Трубіна, цей м’яч не зарахували через гру рукою у півзахисника збірної Іспанії.

Проте, вже на 21-й хвилині Андер Барренеччеа зробив рахунок розгромним, а на 29-й хавбек господарів Браїс Мендес не реалізував пенальті, поціливши у стійку.

▶️ Відео пропущених голів Трубіна дивіться в телеграм-каналі FanDay

На початку другого тайму Рафа Сілва зміг відіграти один м’яч, після чого гості провели кілька атак, які натомість не завершилися небезпечними моментами, а вже скоро іспанці повернули собі контроль над грою і впевнено довели її до перемоги.

Ліга чемпіонів. Груповий етап. 4-й тур.

Реал Сосьєдад – Бенфіка – 3:1

Голи: Меріно (6'), Оярсабаль (11'), Барренеччеа (21') – Сілва (48')

Нереалізовані пенальті: Мендес (29')

• Після цього матчу Реал Сосьєдад посідає першу сходинку у групі В, маючи 10 очок та гарантував собі вихід до плей-оф.
  • Бенфіка йде останньою з нулем набраних балів та втративши шанси на вихід до 1/8 фіналу ЛЧ.
  • В наступному турі 29 листопада команда Іманола Альгуасіля зіграє вдома проти РБ Зальцбург.
  • Підопічні Рогера Шмідта зустрінуться на своєму полі з міланським Інтером.
  • Зазначимо, що Трубін в цій грі вперше пропустив три голи за Бенфіку.
  • Загалом в нинішньому сезоні Анатолій зіграв вже 11 поєдинків в усіх турнірах за португальську команду, пропустив 10 голів та чотири рази зберіг свої ворота сухими.