Лунін поставив крапку в незарахованому голі Лейпцига: воротар Реалу пояснив, що насправді сталося

Переглядів 1990
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал Мадрид
Воротар мадридського Реалу Андрій Лунін після перемоги над Лейпцигом дав пояснення ситуації, через яку гол німецького клубу на початку поєдинку був відмінений.

У вівторок, 13 лютого, Реал Мадрид на виїзді обіграв Лейпциг із рахунком 1:0 у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Український голкіпер Андрій Лунін вийшов в основному складі та провів на полі усі 90 хвилин, зробивши дев’ять сейвів.

Відео спасінь Луніна та шедеврального голу Браїма Діаса дивіться в нашому телеграм-каналі

Однак такої перемоги могло і не бути, якщо б на другій хвилині гри був зарахований гол Лейпцига, який забив Беньямін Шешко – м'яч був скасований через активний офсайд у Беньяміна Хендрікса.

Лунін, ставший одним з учасників епізоду, поділився своєю думкою стосовно рішення арбітрів.

«Був кутовий, я вибив м'яч кулаком, але зі мною був гравець, який не боровся за м'яч, він заважав мені. Я думаю, що це можна було трактувати як фол, і після того, як я вибив м'яч, гравець пробив з краю майданчика, і я зробив пару кроків вперед, у мене не було часу повернутися до воріт.

Я залишився на ногах, щоб можна було щось зробити, якби м'яч пройшов близько і вони дали офсайд», – приводить слова українця видання Defensa Central.

Відео цього моменту також дивіться в нашому телеграм-каналі

• Лунін в нинішній кампанії зіграв вже 17 матчів в усіх турнірах: 13 пропущених м'ячів та вісім поєдинків «на нуль».
  • Контракт українця з іспанським грандом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Другий матч між Реалом і Лейпцигом відбудеться на «Сантьяго Бернабеу» шостого березня.
  • У Ла Лізі підопічні Карло Анчелотті йдуть першими, набравши 61 очко за 24 тури.
  • Вже 18 лютого мадриці в гостях зустрінуться у столичному дербі з Райо Вальєкано.