М’яч Ющенка, автогол і червона картка: Шахтар U-19 обіграв Антверпен – які шанси в «гірників» на вихід з групи

Переглядів 1203
Футболісти Шахтаря U-19. Фото: ФК Шахтар
Шахтар U-19 зіграв матч Юнацької ліги УЄФА проти одноліток з Антверпена. Поєдинок закінчився впевненою перемогою українського колективу із рахунком 3:1.

У вівторок, 28 листопада, донецький Шахтар U-19 зіграв матч п'ятого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА проти Антверпена. Зустріч закінчилася із рахунком 3:1 на користь підопічних Олексія Бєліка.

Поєдинок розпочався зі швидкого гола Олександра Ющенко, який став єдиним у першому таймі. У другій половині гри подій та забитих м'ячів було набагато більше.

Спочатку футболіст бельгійської команди Жерар Вандеплас зрівяв рахунок на 60-й хвилині, одна на це донеччани відповили двома голами.

Перший залетів у ворота Антверпена від їхнього ж гравця Софьяна Елмажада, а другий на свій рахунок записав Данило Савін.

В кінці зустрічі цей самий Елмажад отримав другу жовтку картку та був вилучений з поля.

Юнацька ліга УЄФА. Груповий етап, п'ятий тур.

Шахтар U-19 – Антверпен U-19 – 3:1

Голи: Ющенко (7'), Елмажад (автогол – 69'), Савін (83') – Вандеплас (60')

Вилучення: Елмажад (90+6')

Турнірна таблиця групи Н:

• Цей матч проходив у німецькому Нордештедті, де донеччани приймають свої єврокубкові ігри в нинішньому сезоні.
  • Після перемоги команда Бєліка посідає третю сходинку у групі Н, маючи шість балів.
  • Антверпен, в свою чергу, йде четвертим з нулем набраних очок.
  • В наступному турі 13 грудня Шахтар на виїзді зіграє проти Порту. Антверпен прийме юнацьку команду Барселони.
  • Донеччани втратили шанси на вихід з групи після перемоги Порту над Барселоною (4:0).
  • Перша команда групи виходить у 1/8 фіналу, друга гратиме на стадії 1/16.