Марсель Маліновського ризикує не отримати пряму путівку до ЛЧ: головний конкурент у меншості з камбеком переміг

Переглядів 21465
Фанати Ланса. Фото: Google
Ланс здобув вікторію та закріпився на другій позиції в чемпіонаті Франції, на п'ять очок відірвавшись від третього Марселя Руслана Маліновського.

12 травня в рамках 35 туру французької Ліги 1 головний конкурент Марселя в боротьбі за друге місце Ланс на своєму полі грав з Реймсом.

Уже на 19 хвилині Ланс залишився у меншості після того, як Дансо отримав червону картку. А на 23 хвилині Балоган вивів гостей вперед, реалізувавши пенальті. Але до перерви і господарі отримали шанс на одинадцятиметровий, який реалізував на 39 хвилині Франковський. На початку другої половини зустрічі Фофана взагалі вивів Ланс вперед.

Більше голів у цьому поєдинку не було, а тому господарі виграли з рахунком 2:1.

Тепер Ланс, переможна серія якого триває чотири матчі, іде другим, маючи в своєму активі 75 очок. Перший ПСЖ набрав 78 балів, але у парижан є гра в запасі, як у третього Марселя Маліновського, який з 70 очками іде третім. До групового раунду Ліги чемпіонів вийдуть напряму дві перші команди. Колектив, який стане третім, гратиме в кваліфікації найпрестижнішого єврокубку.

Цікаво, що в попередньому турі Ланс виграв в матчі з Марселем також з рахунком 2:1.

Марсель матч 35 туру зіграє з Анже завтра. Початок зустрічі о 21:45.