Мілан вперше з часів Шевченка вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів: «россонері» пройшли Наполі

Переглядів 4922
Мілан перед матчем з Наполі. Фото: Google
Італійський Мілан пробився до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. «Россонері» перемогли за сумою двох зустрічей Наполі і тепер вперше з 2007 року зіграють у півфіналі найпрестижнішого єврокубку.

18 квітня в рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Наполі на своєму полі зустрічався з Міланом.

Гра завершилася внічию 1:1. На гол Олів'є Жиру у першому таймі неаполітанці відповіли точним ударом Віктора Осімхена на 90+3 хвилині.

Слід зазначити, що протягом матчу обидві команди не реалізували пенальті, які виконували Кварацхелія та Жиру.

Перший поєдинок завершився перемогою Мілана з рахунком 1:0, а тому далі пройшли саме «россонері».

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

Наполі - Мілан - 1:1 (0:1)

Голи: Осімхен, 90+3 - Жиру, 43.

Нереалізовані пенальті: Кварацхелія, 82 - Жиру, 22.

Перший матч: Мілан - Наполі - 1:0

Попередній раз Мілан грав у півфіналі Ліги чемпіонів ще в сезоні 2006/2007. Тоді італійська команда пройшла Манчестер Юнайтед, а потім у фіналі перемогла Ліверпуль (2:1). Шевченко тоді вже грав за Челсі, в який він перейшов у 2006 році. Але українець повертався в Мілан у сезоні 2008/2009, тому можна сказати, що ера Шевченка-футболіста в Мілані тривала з 1999 року до 2009 року з перервою на Челсі.